mennyi?

DeletedUser8143

Vendég
Attól függ. Ha az illető törölte magát, akkor elvileg 7 nap alatt törlődik az azonosítója, és szellemváros lesz. Ha nem törölte, akkor hosszabb időnek kell eltelnie, azt hiszem 30 napnak, amíg nem lép be, és utána lesz a városa szellemváros.
 

DeletedUser

Vendég
Üdv,nem nyitottam megint ujj topicot inkább ide irok,a kérdésem a témához kapcsolódik.
Az egyik szigeten van egy szellemváros,4898 pontos volt mielőtt szellemváros lett volna belőle.
Az második nap már csak 4836 pontos lett,és ma megint 4898.Ahogy észrevettem több katona lett benne.
Ez miért van?
 

DeletedUser

Vendég
Üdv,nem nyitottam megint ujj topicot inkább ide irok,a kérdésem a témához kapcsolódik.
Az egyik szigeten van egy szellemváros,4898 pontos volt mielőtt szellemváros lett volna belőle.
Az második nap már csak 4836 pontos lett,és ma megint 4898.Ahogy észrevettem több katona lett benne.
Ez miért van?

Hát a pontszám csak csökkenni tud, szóval azt passzolom.
Ha több katona lett benne, az elvileg úgy történhet meg, hogy valaki küldött oda pár egységet védőnek, hogy lássa, ha valaki támadja a várost.



Mennyi idő allatt lesz egy városból szellemváros?

Kiegészíteném Arcanine válaszát annyival, hogyha valaki újraindítja a játékát, azonnal szellemvárossá válnak az addig megszerzett városai.
 
Fent