Levonták a pénzt és nem kaptam meg az aranyat :(

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser6272

Vendég
Üdvözletem!

Tudom hogy az ilyen problémákkal az ügyfélszolgálathoz kellene fordulni, de ott nincs olyan menüpont, hogy : mi van ha nem kapod meg az aranyat?

Igen nagy problémám van! Szerettem volna aranyat vásárolni sms útján, ezt már többször megtettem eddig semmi problémám nem volt. Eddig erre a számra kellett küldeni az sms-t: 06-90-645635--itt ilyen visszaigazolást kaptam: Sikeres vasarlas, és megkaptam az aranyat! Most meg egy új számra kellett küldeni: 06-90-645005--és ezt kaptam: Köszönjük a vásárlást, A tranzakci?? befejez??se sikertelen
A pénzt levonták és nem kaptam meg érte a szolgáltatást (aranyat)!
Akkor most MI van???? Mit lehet tenni?

Üdv: Nikk
 

DeletedUser

Vendég
Kérlek, keress fel minket az Ügyfélszolgálaton keresztül!
Attól függetlenül, hogy nincs ilyen menüpont, csak ott állnak rendelkezésre a szükséges rendszeradatok, hogy segíteni tudjunk.
 

DeletedUser6280

Vendég
Disznóság

Csatlakozom Nikk hozzászólásához ,pénzt lenyelték arany nincs!!!!!!!Új szám van pénz nincs,1380 forintom bánja az új telefonszám miatti játékomat.Ha nem kapom meg a azt ami megillet, szét kürtölöm a barátaim között hogy a Grepolis egy szemét társaság.Nagyon sokan játszanak a barátaim közül a GREPOLISSAL!!!!!!Kérem intézkedjenek, mert szükségem van a 380 aranyamra amit kifizettem a feltüntetett számra.Üdvözlettel MEGABORZ!!!!
 

DeletedUser

Vendég
Amennyiben az Ügyfélszolgálaton keresztül keresel fel minket, abban az esetben segíteni is tudunk, mivel ott rendelkezésre állnak a szükséges adatok!

A Prémium vásárlással kapcsolatos ügyintézés csak az Ügyfélszolgálaton keresztül történik, ezért a témát zárom!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent