Lambda típusú szerver indítása

DeletedUser

Vendég
Ez azért indul ,mert sokan a lambdán nevelkedtünk fel ,ott értünk el sikereket,és most zárul be hamarosan a világ.
Páran beszéltük,hogy szeretnénk még egy ilyen szervert.
Ha elég szavazat összegyűlik rá,akkor talán ti is jóvá hagyjátok és a játék készítők is.
Paraméterek:

Világ sebessége : 3
Egységek gyorsasága : 2
Éjszakai bónusz : 24:00-06:00
Kezdővédelem : 5 nap
Szövetség max. létszáma : 100
Hódítási rend : Új
Morál : Nincs
Béke : Van (Karácsony)

Aki részt szeretne venni benne,azt kérem,hogy egy igennel jelezze.
 

DeletedUser

Vendég
Delta is ilyen volt. Sokan szeretnék, én is.
De ebben a témában lett nyitva egy szavazás, ennek sztem nincs értelme :)
 

DeletedUser

Vendég
Ha látják a tervezők,hogy nagyon szeretnénk,akkor előbb vagy utóbb bevezetik...:))
 

DeletedUser9484

Vendég
Szerintem egyenlőre elfelejtheted, mert nem szokott egymás után 2 gyors világ indulni...
 

DeletedUser

Vendég
Helló!

Figyelembe kellene venni, hogy az emberek 70%-a "kényszerből" ment a szigma szerverre, ugyanis nem volt más választási lehetőségük.
Sokan szeretnének egy olyan szervert mint a szigma, csak lázítós változatban.
 

DeletedUser9231

Vendég
Sziasztok!
Sztem teljes mértékben igazatok van, hogy szeretnétek egy gyors és lázítós szervert, de én mégis ellene vagyok egy kicsit.
Elindult a szigma szerver és a Rho szerveren szépen lassan megcsappant a játékosok száma. Nos, ha most elindulna egy újabb szerver akkor a Szigmáról is folyamatosan tűnnének el emberek, ami nem tenne jót egy "friss" szervernek. Én szívem szerint 3-5 hónapig nem igen szeretnék új szervert, de hangsúlyozom ez nem azárt, hogy a kívánságaitokkal szembe menjek.
Üdv.: luh214
 

DeletedUser9302

Vendég
Tisztelt peti!

A Lambda egy 1. osztályú szerver.
De most indítottan egy szavazást, amelyben akár egy ennél jobb világ bontakozhatna ki.

De én támogatom, mivel LMBD a kedvenc szerverem.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Sztem teljes mértékben igazatok van, hogy szeretnétek egy gyors és lázítós szervert, de én mégis ellene vagyok egy kicsit.
Elindult a szigma szerver és a Rho szerveren szépen lassan megcsappant a játékosok száma. Nos, ha most elindulna egy újabb szerver akkor a Szigmáról is folyamatosan tűnnének el emberek, ami nem tenne jót egy "friss" szervernek. Én szívem szerint 3-5 hónapig nem igen szeretnék új szervert, de hangsúlyozom ez nem azárt, hogy a kívánságaitokkal szembe menjek.
Üdv.: luh214

Rho is ostromos, és azért vonta el onnan a játékosokat mert gyorsabb a szigma világ, tehát ez is tükrözi a kívánságát sok embernek., ami sebességet illeti.
Amúgy is befogják sokan fejezni szigmát mert mint már írták is, sokan "kényszerből" mentek, mivel nem indult gyors lázítós szerver. Én is befejezem mert nem jött be és több klántársam is lelép. Mind egy jó gyors lázítóst szeretnénk.
A megoldás az lenne ha párhuzamosan indulnának a szerverek.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Talán még annyit, hogy magyar játékosok százai mennek kisebb nagyobb csoportokban külföldi, gyors, lázítós szerverekre, norvégtól a japánig, azért mert nálunk jó ha másfél évente indul egy.
 

DeletedUser

Vendég
Igen, szeretnék!
A lényeg, hogy 3-as sebességű legyen! :)
 
Fent