Lakosság

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

A szövetségem fórumát olvasgattam, és láttam egy olyan hozzászólást ahol a játékostársam leírta, hogy hány egységgel támadták meg.

(egy játékos támadott, nem több egyszerre)

Támadók: 1600kardos 1600íjász 600birema 500parittyás és nem emlékszem hogy mennyi szállítóhajó..

Szóval ez azért elég egy városban ennél sokkal kevesebb egységet, hajókat lehet gyártani.

Kérdésem: Ezt hogy csinálta?
 

DeletedUser

Vendég
kihagytam egy szót: ,,ez azért elég SOK egy városban...... "
 

DeletedUser

Vendég
Ezt nem több darabban küldte?
Hősök világában vagy normál szerveren játszotok? (bár a hősök világában sem lehet asszem ennyi a max. lakos)

Addig csak jó, amíg kardos, íjász meg birema van támadásban, azt visszaverheted úgy, hogy alig van veszteséged és kapsz egy rakat harcipontot :D

Ha ez egy darab támadás volt, írjatok az ügyfélszolgálatra!

U.i.: a hozzászólásod tudod szerkeszteni
 

DeletedUser

Vendég
így volt kiírva hogy 1600kardos és 1600 íjász meg 600trirema... nem több darabban és még más egységek de nemtudom mennyi.
Nem több darabban volt, de a játékostársaim nem lepődtek meg ezen.. nemtudom.
Egy hoszabb tájékoztatást kérnék erről :D

jah és nem a hősök világában, hanem Kappa szerveren volt ez.
 

DeletedUser

Vendég
Akkor írj az ügyfélszolgálatra. Normál szerveren max. 3500 lakos lehet egy városban (aminek egy részét eleve elviszik az épületek), tehát ekkora támadás lehetetlen lenne :eek:
Biztos, nem láttál valamit rosszul? Nem lehet, hogy a védelem volt egy városban (vagy ilyesmi)? :confused:
 

DeletedUser

Vendég
Utánaszámoltam, ez még a hősök világában is sok lenne. Ha ez tényleg támadás, akkor valószínűleg valami hiba lehet, de igaza van Szabó Balázsnak, írj az ügyfélszolgálatra.
 

DeletedUser

Vendég
Ha ez a támadás valóban így történt meg, akkor játékon belül beállítások/ügyfélszolgálat.
 

DeletedUser

Vendég
Elnézést kérek minden hozzászólótól, Dragonrk-tól is, de elnéztem, igen.
Valóban védő egységek voltak, ne haragudjatok, hogy ezzel elloptam tőletek egy kis időt, de azért kösznöm ezeket a kis információkat!

Mégegyszer bocsánat !!!
 
Fent