Ladón-Új isten, városok alap bónusszal.

DeletedUser11969

Vendég
Sziasztok.

Felmerült bennem egy új istenség bevezetése.
Az isten nevének Ladónt néztem ki.

Egységei:

1.:Sárkány-Tudom már van Hidra de ez egészen másképp lenne.

Szárazföldi-Tengeri-Mitológiai egység. Ezáltal képezhető a kaszárnyán és a kikötőben is.
Népesség igény:130
Támadóérték:1300, Védőérték:800 ,Sebesség:40 Lebutított támadó és védő értékkel ,mivel mindhárom egységtípus bónuszait megkapná...
Kiképzés költsége:15000 fa, 12000 kő,19000 ezüst, 500 áldás.
A tengeri illetve a szárazföldi egységeket is megtámadja,illetve véd ellenük.A fal hatásos ellenük.

2.:Sellő/Szirének -ahogy jobban hangzik :D

Tengeri-mitológiai egység.
Népesség igény:1
Támadóérték:19, Védőérték:7, Sebesség:47
Kiképzés költsége:2500 fa,2900 kő,1800 ezüst,15 áldás.
A tengeri egységek egyhangúságába hozatnának új löketet,nagyon gyors és erős egységek.

Varázslatok:

-A kiválasztott város áldástermelése 50%-al felgyorsul 6 óra időtartamra. (85 áldás)
-A kiválasztott várost 50 extra harci ponttal jutalmazza. (120 áldás)
-A kiválasztott városban lévő összes egység láthatóvá válik (instant kém, csak szövetségen belüliekre) (150 áldás).
-A kiválasztott támadás mitológiai egységei 15%-al gyengébben támadnak. (270 áldás)

Pozitívumai:sokkal több stratégiai elemet lehetne belevinni a játékba. Azzal, hogy egy multifunkciós egység megjelenne, eléggé megváltoztatná a foglaló városokat. Akik jól bánnak a bónuszokkal, azoknak igazi főnyeremény lehet. Az újonnan érkezett templomok takarítására is alkalmas lehet akár. A szirén vagy sellő pedig elég fontos lenne, hiszen csak egy vízi mitológiai egység van, az is lassú. Az említett varázslatok is elég hasznosak lehetnek. A szárnyasok hihetetlen erősek, ezért kellene egy jobb gyengítő varázslat ellenük. A gyors és biztonságos helyzetjelentéshez pedig tökéletes lehetne egy villámgyors kémjelentés. De hogy ne helyettesíthesse a kémet, ezért csak szövetségesekre lenne hatásos. A harci pont küldése pedig egy hirtelen foglalásnál lehetne hasznos. Mikor már csak 1-2 tánc kellene a foglaláshoz az elég dühítő :D.

Városok alap bónusszal:

Minden újonnan alapított város kapna egy egység bónuszt, pl:10%-al erősebb jelző hajók. Ezáltal a szabad építkezést tudat alatt lekorlátozná, mivel a bónusz véletlenszerűen generálódna és ha valaki használni szeretné a város adottságát akkor rá kell építenie a várost.

Foglalás után:a foglalás után a bónusz nem változna meg. Illetve a foglalások nem pont orientáltak lennének, hanem akár egy 227 pontost is elfoglal bárki egy +10% Mantikórért.

De honnan tudnánk, hogy hol milyen bónusz van?
A kém jelentésben láthatóvá válna a város alap erőssége.

Várom a visszajelzéseket, véleményeket, kritikákat játékostársaim. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser12305

Vendég
Én alapvetően inkább az olümposzi isteneket várnám a játékba. 12-en vannak, de még nincs a játékban mindegyikük. Ők a legfontosabbak, amíg nincs mindegyikük jelen, addig a kisebb istenek ráérnek szerintem. Egyébként jól összefoglaltad, de azért arra is kíváncsi lettem volna, hogy ki Ladón és miért éppen őt szeretnéd a játékban látni.
 
Fent