Kultúrpont

DeletedUser

Vendég
Miután 1 kardos, 1 egység, ezért 100 harci pontot fogsz érte kapni. A lovas 3 egység, azaz 100 lovas megöléséért 300 harci pontot kapsz.

Ez kicsit elirtad...;)

1 kardosert 100 harci pont, mig 100 lovasert 300 harci pont?
Kicsit gyanus:D
 

DeletedUser

Vendég
Te értettél valamit félre, 100 lovas 300 harci pontot ér, mert 1 lovas 3-at. Harci pontot a megölt katona/hajó egységszáma után kapod, ezért ér 1 gyarmatosítóhajó 170 pontot.
 

DeletedUser

Vendég
Te értettél valamit félre, 100 lovas 300 harci pontot ér, mert 1 lovas 3-at. Harci pontot a megölt katona/hajó egységszáma után kapod, ezért ér 1 gyarmatosítóhajó 170 pontot.

Ezt tudom azert kezdo letemre is:)

Viszont te valahogy zavarosan fogalmaztal az elejen:)

En ertem, hogy mi a szitu, csak gondoltam segitek kijavitani;)

De lenyegtelen...
 

DeletedUser

Vendég
A kérdés úgy szólt, hogy 100 kardosért... Tehát Gladiator, légy oly kedves előzményeket is olvasni. Köszönöm.
 

DeletedUser4254

Vendég
helló, mindenkinek nem olvastam végig a forumot,és csak annyit akarok kérdezni hogy miért van hogy a kultúrpontjaim visszaestek? Valaki tudna segíteni?
 

DeletedUser

Vendég
2 lehetőség van:
1. elveszteted az összes városod
2. tudtommal inaktivitásnál is csökken
 

DeletedUser

Vendég
Vagy pedig ami a legvalószínűbb magyarázat, hogy fejlesztést töröltél az akadémián.
 

DeletedUser

Vendég
Edem: a kultúrpontok száma nem csökken, ha a városokat elveszíti a játékos. Csak akkor csökken, ha - ahogy pmester is írta - fejlesztéseket töröl az akadémiáról.

Amiről te beszélsz, az egy másik jelenség. Ha elveszíted az összes városodat, aztán néhány napig nem lépsz be és emiatt törlődik a fiókod, majd pedig újra belépsz az adott szerverre, akkor a harci pontok megmaradnak, de a kultúrpontokat 0-ról újra el kell kezdeni gyűjteni, ráadásul itt csak azok a HP-k fognak számítani, amik az újra regisztráció után jöttek.
 

DeletedUser4711

Vendég
Hello

Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy akkor mi a helyzet ha felkelést indítok. Le is telik a 12 óra támadok normál támadással és nincs meg a megfelelő kulturális szint?? NEm foglalom el a várost akkor??
 

DeletedUser

Vendég
Ha a gyarmatosító hajó városba érkezésekor nincs meg a kultúrszinted, akkor a gyarmathajó megfordul.
 

DeletedUser

Vendég
minden újjabb városhoz az előzöhöz képest 3al több kulturpont kell?...ha a 30ik városra gyüjtök is ..mindíg egyre több kell?
 

DeletedUser

Vendég
milyen jó lenne, ha csak 3-mal több kellene. Ha jól tudom a 20. kultiszinthez 512 kell, de nem biztos. Nemhogy egyre több, hanem van úgy, hogy 100 kell a köv.höz
 

DeletedUser

Vendég
Azt hogy mennyi pont kell a következő szinthez, azt ezzel a képlettel lehet kiszámolni (n=a kulturszint amihez akarod számolni a pontot: (n-2)(n-1)*1,5
 

DeletedUser6544

Vendég
1. Mindenért (színházi játékok, Olimpia, Városi fesztivál, Diadalmenet) 1 kultúra pont jár.
 

DeletedUser

Vendég
Valaki megmondaná ,hogy a színházi játékokért mennyi kulturpont jár?????

Javaslom ne használj színházat. Építs helyette termálfürdőt, annak sokkal több hasznát veszed (+240 lakos, ami egy egész jó többlet a seregedhez) ;)

Off: ezek az új smiley-k tényleg nagyon bénák! :mad:
Ez a kacsintás inkább hasonlít valami bamba vigyorgáshoz. Nem tudom mi nem tetszett a fórumfejlesztőknek a régi smiley-kban :(
 

DeletedUser6544

Vendég
meg a színházzal még az is baj, hogy sokáig tart. Ha kúltúra pontot szeretnél szerezni inkább diadalmenetet rendezz vagy városi fesztivált.
 

DeletedUser

Vendég
A színház egyetlen előnye, hogy olcsóbb, de egyébként a másik kettő egyértelműen jobb.
 
Fent