Kultúrpont

DeletedUser

Vendég
Üdv mindenkinek!

Egy kérdést szeretnék feltenni, méghozzá azt, hogy kutúrpontok azok mire jók? Mert láttam pl.: akadémián a törlésnél, hogy lehet szerezni. De mi a fészkes fenére jók? Hogy tudjál foglalni? Vagy nem értem... :confused::confused::confused:
 

DeletedUser

Vendég
A kultúrpont elsősorban új városok foglalásához/alapításáshoz kell, másodsorban találmányok törléséhez az akadémián.
Hogy mennyi pontod van és hogy hogyan szerezhetsz azt az Agórán belül a Kultúra menüpont alatt megnézheted.
 

DeletedUser

Vendég
Jó ezt értem, de pl. "A színházi fesztivál 5 napig tart!" Az mit számít, hogy mennyi ideig tart?
 

DeletedUser

Vendég
és egyszerre csak egyet lehet rendezni
meg kell várni hogy vége legyen az előzönek.
 

Moira

Ex-CM
Minden további nélkül van arra lehetőséged, hogy pl harci felvonálst tarts minden városodban, akár egyszerre 5-t is, HA a szükséges előfeltételek fennállnak.

Ritkán szoktak az emberek gyorsan sok várost foglalni, mivel azokat a városokat meg is kell tudni védeni.
 

DeletedUser

Vendég
Diadalmenet

Minden diadal menet után 1 pont jár?

És ugye nem kell 8 órán át otthon csücsülnie (menetelnie) a katonáimnak?
MEhetnek nyugodtan harcolni tovább?
 

DeletedUser

Vendég
kultúrapont

jah és még vmi

van vmi különbség, hogy milyen módon szerzem a kultúrapontokat?
Adnak vmi pluszt a ponton kívül az Agórában lévő dolgok?

Vagy mindegy melyiket csinálom és elég pusztán írtanom a népet és járni a diadalmeneteket? :D
 

DeletedUser

Vendég
Növekszik-e a kultúr pont igény a városak számának növekedésével. Tehát ha a 3.ik flaumat foglalom oda több kultúr pont kell-e mint a másodikhoz. Logikusan több, de azért jó lenne egy konkrét válasz.
Köszönöm
 

Moira

Ex-CM
Igen, és nem is lineárisan. Minél több városod van, annál több pont kell, hogy a következőt is meg tudd hódítani.
 

DeletedUser

Vendég
jah és még vmi

van vmi különbség, hogy milyen módon szerzem a kultúrapontokat?
Adnak vmi pluszt a ponton kívül az Agórában lévő dolgok?

Vagy mindegy melyiket csinálom és elég pusztán írtanom a népet és járni a diadalmeneteket? :D

Nem.
Nem.
Igen.

Lényegretörő válaszok:)
 

DeletedUser

Vendég
azért fontos lenne tudni, hogy az alatt a 8 óra alatt micsinálnak a kis drágáim, mert szerintem már holnap mehetnék is diadal menetre, de az is lehet hogy már 1 óra múlva:p
Szóval legyél szíves kideríteni nekem:rolleyes:
 

Moira

Ex-CM
A felvonulás független a haderőtől játék technikailag, olyan értelemben, hogy nyugodtan mehetsz harcolni közben.
 

DeletedUser

Vendég
diadalmenet

köszi a választ :)

Látom közbe ki lett takarítva utánunk:eek:

Bulis ez a diadalmenet. Igaz senki nem megy sehova , de a kaszárnya meg az akadémia közötti placcon hullámzik a tömeg, közbe kendőket dobálnak fel:D

Ocho megusztad....;)
 

DeletedUser

Vendég
Olimpiai játékok

Sziasztok.
Azt szeretném megkérdezni hogy a Béta szerveren is 1 pontot kapunk a kulturában elinditot Olimpiai jákékok-ért vagy a megrendezett dolgokért Színházi játékok,Városi fesztivál-ért.
várom mi elöbbi válaszotokat.
 
Fent