Kocsma/Offoljunk

DeletedUser

Vendég
Na jólvan, mi lépünk!

Mi voltunk a khs trollok, remélem reggel ezt még a modikon kívül fogja valaki olvasni, mielőtt törölgetnének! Várunk titeket a mi fórumonkon is, illetve a játékban is ha van merszetek jönni :p

Na pacsi nektek, sziasztok :)

UI.: Folytassátok Helyőr oltását ha kérhetem..
UI2.: Lehet egyszer visszatérünk még :p
 

DeletedUser

Vendég
Na jólvan, mi lépünk!

Mi voltunk a khs trollok, remélem reggel ezt még a modikon kívül fogja valaki olvasni, mielőtt törölgetnének! Várunk titeket a mi fórumonkon is, illetve a játékban is ha van merszetek jönni :p

Na pacsi nektek, sziasztok :)

UI.: Folytassátok Helyőr oltását ha kérhetem..
UI2.: Lehet egyszer visszatérünk még :p


Szintúgy lépek
This is Sparta !
http://hu.twstats.com/hu36/index.php?page=tribe&id=37
aldaron & darkman profil
http://hu.twstats.com/hu36/index.php?page=player&id=1149842

A spárta az egyetlen 4x-es győztes klánháborún, jó, ha megjegyzitek ezt, közeledik az 5.
Jöhettek kh fórumra picinyeim.
Jóéjt
Mester köszönjük az ittlétet, sztem akkora perbannt kapunk xDD

Ui:
helyőr jól végezte a munkáját neki minden tisztelet és köszi a higgadt viselkedést :D
 

DeletedUser1598

Vendég
Úgy látom az elmúlt 6 évben amíg nem voltam, azon kívül, hogy ez a régen pezsgő fórum kihalt, nem történt sok minden. :D
 

DeletedUser11853

Vendég
Még eléggé kezdő vagyok és nem tudom hova forduljak ezzel a kérdéssel... így gondoltam ide írok...
Ha kilépek az alkalmatzásból a telefonom (huawei p8 lite) nem jelez ha támadást indítanak ellenem.... minden másról kapom az értesítést (épületek, egységek stb)
Az appot már újra raktam, sajna én a beállításoknál nem találtam olyat hogy értesítés támadás esetén így nem tudom mit csináljak és ez így elég kellemetlen....
Esetleg valami ötlet tanács?
 

DeletedUser11881

Vendég
Ha jól tudom, akkor alapból értesít.
Legalább is nekem akkor is szokott ha kilépek.
 

DeletedUser11995

Vendég
Sziasztok! Nemrég kezdtem újra a játékot, lennének kérdésem és egyebek, de jól látom, hogy amellett, hogy a fórum nagyon inaktív eléggé átláthatatlan is?
 
Fent