Kocsma/Offoljunk

DeletedUser10334

Vendég
Nem lenne rossz :D
Bár nekem a 2-es is megfelelne a suli miatt is :D
 

DeletedUser9887

Vendég
Sziasztok tudom, hogy ennek nem itt a helye, mégis elég sok embert megtudok ezzel szólítani!
Ezért játékostársaim segítségét kérném! Barátnőm szakdolgozatához elég sok kérdőív kitöltésére van még szükség, így aki tanul, (vagy esetleg visszaemlékszik) az töltse már ki legyen oly kedves az alábbi kérdőívet!

Nagyon sokat segítenétek azzal is ha esetleg tanulóknak, ismerőseiteknek elküldenétek vagy facebook-on megosztanátok!

https://docs.google.com/forms/d/1n7w2mD3pzIrM5IROfWmTPXnhBZgpg0wTs3YZMm0H7Vk/viewform
 

DeletedUser9302

Vendég
Szia Mindenki :)

Csak én vettem észre, hogy egyre kevesebben vagyunk?
3-4 éve még egy csodák kora előtti szerveren legalább 10 000 fenn voltak, most a legnagyobb, amit láttam 5000 fő.

Ti mit gondoltok?
 

DeletedUser11344

Vendég
Szia Mindenki :)

Csak én vettem észre, hogy egyre kevesebben vagyunk?
3-4 éve még egy csodák kora előtti szerveren legalább 10 000 fenn voltak, most a legnagyobb, amit láttam 5000 fő.

Ti mit gondoltok?

Szia!

Sajnos Klánháborún is ugyanez a helyzet. Elfogynak az emberek, a régiek abba hagyják, az újakra marad 1-2 régi, akik pedig élvezik a tudás fölényt, leigázzák őket és így az újak kiesnek, mert a profik mindent visznek. Lassan pár harc lesz az egész, de bízzunk benne, hogy létezik a visszafordíthatóság! :)

Üdv,
Helyőr
 

DeletedUser

Vendég
szerintem senki nem tudja itt, a grepósok bevannak fásulva, nem tudják mi az a jó, nem is értem ki akar grepolisban egyátalán moderátor lenni xDDD van ilyen ember ? :D
 

DeletedUser

Vendég
Nem baj, majd mi felpörgetjük itt az életet xDD Jöjjön midnenki Helyőrt oltani!! Gyerünk srácok, menni fog!!! :D
 
Fent