Kocsma/Offoljunk

DeletedUser10334

Vendég
Én a Grepo-t most leállítottam egy kicsit a suli miatt.
De játszok még BeGone-t,Call of duty :)
 

DeletedUser10334

Vendég
Milyen játék lesz az Elvenar? :D
Most nézem hogy lesz egy új játék..Eddig nem is hallottam róla..
 

DeletedUser9156

Vendég
Majd kiderül. :) Ha minden igaz, jövő januárban kezdődik a zárt béta. Ha ismered a Forge of Empirest, akkor ahhoz tudnám hasonlítani, de nem teljesen olyan lesz. Sőt, elég sok mindenben fog eltérni.
 

DeletedUser10334

Vendég
Nem játszottam azzal..
De kíváncsi leszek..Ha indul benézek majd :D
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Nem akarok az off topikban "offkodni", de várható szerverindulás a közeljövőben?
Megint kedvet kaptam a játékhoz, de a szerver elejéről szeretném kezdeni, nem pedig belecsöppenve egy háborúkkal és gigász szövetségekkel teli "katyvaszba".
 

DeletedUser10334

Vendég
Szia!
Várhatóan már csak a jövő évben lesz új világ,január körül indul majd.
 

DeletedUser9302

Vendég
Érdekes egyébként, hogy egy idő után folyamatosan azt kérdezik a játékosok mikorra várható az új szerver.
Én ennek örülök, hiszen ezzel jelzik, hogy érdekli őket a játék :D
 

DeletedUser

Vendég
Köszönöm a gyors válaszokat!

Csak azt sajnálom, hogy lemaradok az adventi bónuszokról. :rolleyes: Bár számomra a térképen keresgetős, doboznyitós event volt a legjobb.
 

DeletedUser

Vendég
Érdekes egyébként, hogy egy idő után folyamatosan azt kérdezik a játékosok mikorra várható az új szerver.
Én ennek örülök, hiszen ezzel jelzik, hogy érdekli őket a játék :D

Megmondom a frankót, most én is azért kutatok a fórumon, hátha valami utalás van rá. Mondjuk a szokásos találgatások megvannak :D

Nem tudom ki hogy van vele, de kíváncsiságból megnéztem hol tudnék számomra "új" szerveren indulni.
Achilles, Hyperborea, Fí.

Mindhárom régi foglalási rend (ami mondjuk számomra szimpatikus lenne), arról nem is beszélve, hogy az Achilles (ha azóta nem változott) végtelenítve lett, azt nem is említem, hogy mit keresnék ott 300 városos(?)egyének ellen.
A Hyperboreának fogalmam sincs, hogy lesz e csodák kora, ráadásul "békés világ"...

Fít hanyagolnám, ott az erőviszonyok ahogy hallottam már kialakultak, szóval marad az új szerver legyen bármilyen foglalási rend is...
 

DeletedUser9302

Vendég
Én a sebességére leszek kíváncsi.
Van esély az összesre.
 

DeletedUser10334

Vendég
Köszi!Igen! :D
Mindenkinek Boldog Új Évet Kívánok! :D
Van olyan,aki ma nem másnapos? :D
 

DeletedUser

Vendég
Még nincsen semmi hír az új szerverről? Már naponta nézem én is, hátha van valami információmorzsa.
Utólag is BÚÉK mindenkinek!
 

DeletedUser10034

Vendég
Jó lenne, ha már indulna az új szeró!
Lehetne minden kettes sebességű, új foglalási renddel, morál nélkül!
Remélem ilyen lesz és holnap indul!!!!
smiley_emoticons_irre4.gif
 

DeletedUser10334

Vendég
Moira épp ma írta,hogy január 20.-án indítanak egy szervert :)
De paramétereket még nem lehet tudni...
 

DeletedUser

Vendég
Gyors szervert zárt be, új foglalási rendű. Remélem ilyen lesz az új is. Minden sebesség 3-as mondjuk :)
 
Fent