Kocsma/Offoljunk

DeletedUser9302

Vendég
Üdv!

Az lenne a kérdésem, hogy ha írok egy HTML dokumentumot, hogyan tehetem www.-os domainba?
Esetleg pénzes?
Mások hogyan láthatják?

Válaszotokat előre is köszönöm!
 

DeletedUser8461

Vendég
Az egyik módja, hogy csinálsz egy ingyenes .tumblr oldalt, vagy .blogspot oldalt, ezek ingyenes megosztó oldalak. De amelyek nem ilyenek, azokért fizetni kell, az internet hatóságnál.
 

DeletedUser9302

Vendég
Köszönöm szépen!

Örülök, hogy ilyen hamar megkaptam a visszajelzést!

-Jó játékot-
 

DeletedUser8461

Vendég
Természetesen. Ott tesztelnek minden frissítést. A tesztelésért havonta 300 arany jár minden játékosnak.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Nyugtasson meg valaki, hogy a Tau szerver lázítós lesz, és nem lassú. Jó lenne egy gyors lázítós világ, olyan paraméterekkel mint a szigma...
 

DeletedUser9152

Vendég
A szerver indítása nem mostanában lesz...Szerintem ez a szerver lassabb lesz.De senki se tud semmit;hogy milyen lesz a következő világ...Mindig figyelembe veszik azt is;hogy milyenek az aktív világok.
 

DeletedUser

Vendég
Ha figyelembe vennék akkor nem ostromos indult volna, tekintve, hogy lázítósra menni már akkor sem lehetett amikor szigma indult. Le volt zárva mind... :))
 

DeletedUser

Vendég
Attól tartok, hogy lassú lesz ha lázítós lesz, mert a szigma gyors, és minek 2 gyors világ. Pedig a kettőnek semmi köze egymáshoz.
Párhuzamosan kellene indítani a világokat. Gyors lázítós és ostromos, illetve ugyan ezek csak lassúbbak....
 

DeletedUser9302

Vendég
Tau szerintem kérdéses.
Nagyon hajaz az 1-es felé, de kisebb esélyt látok a Gyors (és lázítós :D) felé.

Hogy miért.
Most nyílt 2-es szerver a Rho.
Van egy 3-as is tehát egy Omicronhoz hasonló szerver várható.
Szerintem bármilyen sebesség lázítós lesz.
A Limit, lehet kisebb lesz mint szigmán.

De Mivel Lambda áthúzta a számításaimat, még mindig van.
Számolásom szerint Sigma lett volna a Lambda "alteregója".
Ugyanis figyelembe veszik a bezárt és a lezárt világokat.
Ez a kis tényező adhat okot a 3-asra, de ez nagyon lassúnak ígérkezik.
 

DeletedUser9494

Vendég
Attól tartok, hogy lassú lesz ha lázítós lesz, mert a szigma gyors, és minek 2 gyors világ. Pedig a kettőnek semmi köze egymáshoz.
Párhuzamosan kellene indítani a világokat. Gyors lázítós és ostromos, illetve ugyan ezek csak lassúbbak....

Már több helyen is említették, hogy a játékosok véleményét is figyelembe veszik. Ezért szerintem a találgatások helyett inkább belekezdenék "aláírás gyűjtésbe" , ami ha elég játékos venne benne részt akkor nagyobb valószínűséggel indulna gyors és lázítós szerver. Hisz a fenntartóknak is érdeke, hogy egy egy szerveren minél több játékos legyen ....
Tudom nem sok, de szívesen adok egy szavazatot ehhez... És több társam is benne lenne szerintem , csak szervezd meg rendesen és még időben :)
Sok sikert és gyors-lázítós szervert kívánok neked és csapatodnak...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Értelme van? :)
Ha szavaznak 50 en akkor keveslik és azt mondják legalább 200 kellett volna. Ha 200 an akkor 500 kell ahhoz, hogy figyelembe vegyék.
Gond csupán az, hogy az aktívan játszó játékosoknak kb az 5 % -a lehet itt a fórumon. Mennyien lehetünk? Vagyunk egyáltalán százan?
Ezt nem ártana figyelembe venni.
 

DeletedUser9302

Vendég
Nem hiszem szerintem aktív tényelg aktív naponta kétnaponta fellépő van vagy 20.
 

DeletedUser9494

Vendég
Értelme van? :)
Ha szavaznak 50 en akkor keveslik és azt mondják legalább 200 kellett volna. Ha 200 an akkor 500 kell ahhoz, hogy figyelembe vegyék.
Gond csupán az, hogy az aktívan játszó játékosoknak kb az 5 % -a lehet itt a fórumon. Mennyien lehetünk? Vagyunk egyáltalán százan?
Ezt nem ártana figyelembe venni.

Játékon belül is elérhetőek a beállítások --->ügyfélszolgálat ---> egyéb témában is akár.... De valamilyen szintű aktivitás kell a játékosok réséről...
 

DeletedUser

Vendég
Nem mi hozzuk meg a végső döntést, hanem az InnoGames, mi csak tolmácsoljuk, hogy mi az, amit szeretnének a játékosok. Ahonnan meg ezeket az adatokat vesszük, az a fórum. Nem kell kérelmekkel emiatt elárasztani az ügyfélszolgálatot, nem kell aláírásokat gyűjteni. Lehet nem vagyunk mindig jelen a fórumon, de mindent látunk.;) A végső döntés nem rajtunk fog állni.
 

DeletedUser9152

Vendég
Sziasztok!
Aki tud,szóljon minél több ismerősének,hoigy szavazás van a fórumon,és hogy ő is szavazzon...Ha akarunk ilyen világot,sok szavazatot kell összeszedni :D
 
Fent