Kikémlelhetetlen város

DeletedUser

Vendég
Üdv! Van egy város szellemváros a Mű világba és sehogy se tudom kikémlelni.
Próbálkoztam : 1000 ezüst - el
5000 ezüst - el
10.000 ezüst -el
 

DeletedUser

Vendég
Tudom,de mennyivel kémkedjem ki,hogy legyek sikeres,ilyen még nem történt.
 

DeletedUser

Vendég
Azt nem lehet tudni,hogy milyen nagy a verme és,hogy mennyi ezüst van benne,de azért köszi a segitséget,valahogy megoldom.
 

DeletedUser

Vendég
Normális dolog,ha nem tudok kikémlelni,nem tudom,hogy milye van és mennyi.
 

DeletedUser

Vendég
nos szerintem ez csak próbálkozás kérdése én nekem egy 12000pontos várost 50000 ezüsttel sikerült ki kémlelnem de utána el is foglaltam :D
 

DeletedUser3131

Vendég
Volt egy város, amit szövetségi szinten nem tudtunk kikémlelni. Nagyjából 6 millió ezüstöt buktunk bele, vagy lehet hogy többet. A játékos neve Camper volt. Nyilván sokáig gyűjtögethette.. :D
 

DeletedUser8143

Vendég
Nem lehetetlen, anno Bétán én is gyűjtöttem össze 1 millió feletti ezüstöt egy verembe. :D
 

DeletedUser

Vendég
Nekem Achilles-ban 1x 500.000 ezüst volt a vermemben és 3 hétig próbálták kémkedni de feladták! :D :D
 

DeletedUser

Vendég
Küldjél támadást kémkedés nélkül és kapsz jelentést , az felér egy kémkedéssel . thisisgrepo
 

DeletedUser

Vendég
nos ha a varos kivan pucolva és fullos a fal akkor is nagyon minimális lesz a veszteseged.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Küldjél támadást kémkedés nélkül és kapsz jelentést , az felér egy kémkedéssel . thisisgrepo

Ez azért nem teljesen így működik.
Ha hajók nélkül támadsz és meghalnak (szigeten belül, vagy repülő egységekkel), akkor a hajókról kapsz jelentést, valamint a falról, a szárazföldi erőkről nem.
Ha hajókkal (is) támadsz és meghalnak, nem kapsz semmiről jelentést.

Ha tengeren támadsz, a tengeren sikeres a támadás, szárazföldön nem, vagy sikertelen, de pár szállító túléli, akkor is kapsz jelentést a hajókról.
Szárazföldiekről csak akkor kapsz jelentést, ha mind megölted őket.
 
Fent