Kibeszélő: Verzió 2.90

Moira

Ex-CM
Kedves Mindenki!

Hamarosan itt az új verzió. Véleményetek szívesen fogadjuk!

Tisztelettel
Moira
 

DeletedUser102

Vendég
Mire is jó 3 nap alat meg támadom saját városomat ha bent a gyarmi akkor??
 

DeletedUser10430

Vendég
A szabadság aktiválása és tényleges életbe lépése között a játékosok nem tudták saját városaikat megtámadni (régi foglalási rendben a foglalást megakadályozni így), ezen változtattunk. (közösségi javaslat)
Ez a rész kifejezetten tetszik!
Köszönöm!
Itt volt ennek már az ideje!
1 kérdésem lenne még... ha a szabadság mód tényleges aktiválása előtt 2 perccel (csak egy példa) tolnak be gyarmit, mit lehet kezdeni? Mert ez így még mindig nem hibátlan....
 

Moira

Ex-CM
Bizony, nem hibátlan. Pont az ilyenek miatt született meg az új hódítási rend, csak a játékosok ragaszkodtak a régihez, tetszett nekik.
Így foltozgatjuk a régit, de az ilyeneket nem tudjuk megoldani, hiszen a szabadság módnak vannak szükségszerűségei. De legalább eggyel kevesebb probléma :)
 

Moira

Ex-CM
A régi foglalási rendben ki kell verni a gyarmit onnan. De a másik városodban eddig hiába csücsült ott a támadó sereged, nem tudtad megtámadni az ostromlott városod, hogy felszabadítsd. Most már tudod. Erre jó.
 

DeletedUser

Vendég
A régi foglalási rendben ki kell verni a gyarmit onnan. De a másik városodban eddig hiába csücsült ott a támadó sereged, nem tudtad megtámadni az ostromlott városod, hogy felszabadítsd. Most már tudod. Erre jó.
Így van Moira!
Ha ellenséges gyarmit látok és az pont a szabi aktivitása előtt ér be,arra védelmet kérek a társaimtól ill. az összes egységemet betolom oda,mivel a szabi mód miatt nem tudnak támadni!Ezt a támadottnál is eltudom képzelni,mert miért nem tud valaki az éjszakai védelemben szabira menni???!!!!
Én mindig 0:10-5:50 között mentem szabira!!!
Én csináltam olyat is,hogy aki szabira ment,hozzá küldtem a gyarmikat,jelzőket és más talpas egységeket,mert a szabi mód védi a várost!!!Amikor kellettek az egységek,visszavontam és használtam őket.
Vannak kiskapuk,hogy védelemben legyenek azok az egységeink amire azonnal szükségünk lehet,akkor miért ne használnánk ki?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser9537

Vendég
Bizony, nem hibátlan. Pont az ilyenek miatt született meg az új hódítási rend, csak a játékosok ragaszkodtak a régihez, tetszett nekik.
Így foltozgatjuk a régit, de az ilyeneket nem tudjuk megoldani, hiszen a szabadság módnak vannak szükségszerűségei. De legalább eggyel kevesebb probléma :)
Jó a régi rend. Sokan sokkal jobban szeretjük mint az újat. Voltam már ilyenen is meg olyanon is, de a régi örök kedvenc marad. Ha netán nem lenne egyszer több ostromos szerver valószinű más játék után néznénk sokan. Én biztosan.
smiley_emoticons_cuinlove.gif
 

DeletedUser10430

Vendég
Én is sokkal jobban kedvelem a régi foglalási rendet.
A játékos megválaszthatja, hogy védésre, vagy támadásra fektet nagyobb hangsúlyt, bár védelem szükséges a foglalásokhoz is, de új renden foglalni akarnak, semmit nem ér, ha van mondjuk 300 mantid, mert nem védő egység.
 
Fent