Kibeszélő: Verzió 2.79

Moira

Ex-CM
Kedves Játékos!

Hamarosan elérhető az új verzió, így az ezzel kapcsolatos visszajelzésetek szívesen fogadjuk.

Köszönettel,
a Grepolis csapata
 

DeletedUser

Vendég
A legutóbbi frissítés eredményeképpen sokkal lassúbb lett a játék, PC-n és telefonon is. Kíváncsi leszek, hogy a tenger hívás- lefagyás problémát mikor javítják végre, lassan 1 1/2 éve fenn áll, időnkét jelzem, de nem történik semmi.
 

DeletedUser9484

Vendég
Igen ezt én is észrevettem. Bár alapból sincs egy erős gépem, de így is jóval lassabb a szokásosnál. :(
 

DeletedUser102

Vendég
Nekem is lassú lett s a sziget váltás nem működik rendesen egy nézet után frisiteni kel nagyon idegesitő:) Minden sziget váltás után frisiteni:)
 

DeletedUser

Vendég
Nekem is lassú lett s a sziget váltás nem működik rendesen egy nézet után frisiteni kel nagyon idegesitő:) Minden sziget váltás után frisiteni:)
Nálam is így van.. A gépem se valéami jó már.. 10 éves szegényke de eddig ment hibátlanul a játék...
 

DeletedUser102

Vendég
de én most kaptam uj asztali gyors gépet ment is eddig mint az állom egyik fiókomat törölni akartam azt se engedte ez a link nem létezik ezt irta eddig most meg kat a törlésre erre ki dob:)
 
Fent