Kibeszélő: Karácsony 2013

Moira

Ex-CM
Kedves Játékosok!

Hamarosan indul év végi és karácsonyi eseményünk. Reméljük, hogy elnyeri tetszéseteket. Visszajelzéseiteket, kérlek, ide írjátok. Köszönjük!

a Grepolis csapata
 

DeletedUser9302

Vendég
Én már megnéztem Bétán.
Igen, látszik, hogy ez most az erős Halloween miatt kicsit sivárabb.
De nagyon jól megvan oldva szóval nekem nagyon tetszik!
 

DeletedUser

Vendég
Ez kicsit gyengébbnek ígérkezik,mint a Halloween ,de azért várom már.
 

DeletedUser

Vendég
Annak kell örülni ami van :D Halloween-en azért is csodálkoztam mert ahhoz képest relatíve nem tartom ünnepnek, de grepóban egy nagyon jó event lett belőle. Így viszont ha karácsonyi event kárára menne, nem igazán szimpatikus, mert még mindig úgy gondolom, hogy a halloween nekünk nem ünnepünk, a karácsony és körüli történelmi események már viszont annál inkább. Bár gondolom páran vitatják, meg kis ország stb, stb.. De ez az én véleményem.
 

DeletedUser9302

Vendég
Nos szerintem igazad van.
Sok helyen nem ünnep, de a társadalom fiatalabb rétegei már ünnepként "tisztelik".
A Karácsony ugye a napforduló ősi ünnepe, ami úgy beleivódott az emberekbe, hogy nem tudta "kiverni" a Kereszténység ezt a szokást.
Jézus születése valószínű nem ekkor történt csak emiatt tették ide, hogy "lefedjék" a nem keresztény ünnepet.
De nem voltam ott zsóval bármi lehetséges.
Míg a Halloween arról szól, hogy a halottak visszatérnek (mert ugyebár most rövidülnek a nappalok, és az életet a jó és rossz harcának fogták fel) és ellenük védekeznek, hogy ne maradjanak.


Szóval a karácsony erősebb, most mégis ez került hátrányba.
De nyerhetsz prémiumot, ha szerencséd van :D
Emelett a 24-i sem lesz különleges azt olvastam (lehet pár sorral előttem csak nem látom :eek::eek:).

De nekem nagyon tetszik, 100%-ban meg vagyok elégedve vele!! :)
 

DeletedUser9610

Vendég
Lehet hogy azért, mert reggel van, de még nincs. Nem tudok pörgetni, az ikon sincs a jobb alsó sarokban. Úgy volt hogy december 1-étől, de (nálam) az reggeltől számít.
 

DeletedUser9537

Vendég
Szerintem jó így, a halloween erősebb volt, de karácsony az a családról, a szeretetről szól, ezért találták ki a békét is erre az időszakra. Nem valószinű, hogy karácsonykor non stop 24 órában mindenki a grepót nyomná, így nem is baj, hogy ez picit gyengébb, viszont nagyon szép ahgy a kereket és a fát megoldották.
 

DeletedUser

Vendég
Mindig türelmetlenül várom a különböző eseményeket. Véleményem szerint igazán színessé teszik az egyébként is toppon lévő játékot.
Azt hogy ha esetleg némelyik gyengébbre sikerül, vagy ha kevésbé is tetszik, akkor is fejet hajtok a munkatársak kreativitása előtt.
Köszönöm játékélmény növelésére szánt időt nekik! kwink
 

DeletedUser

Vendég
Ez most nem lett top event a játékban,mert szerintem kicsit el lett sietve,de már várom a következő játékot.
Ami mi is lesz?:))
 

DeletedUser8461

Vendég
Mit ertesz pontosan elsietett alatt? A nyeremenyek a Halloweenhez kepest gyengebbek, mert nem mindenki tud annyi idot forditani a jatekra karacsonykor, mint Halloweenkor. A kovetkezo jatekot pontosen nem hirdettek még meg, de minden bizonnyal lesz husveti.
 

DeletedUser9302

Vendég
Jó ez!

Ugyan a Karácsony lenne ésszerűen az erősebb, de ilyenkor ne üljünk a NET előtt.
Ezért is van a karácsonyi béke.
Egyébként örüljetek hogy volt egy jó Halloween, most lesz egy jó karácsony.

Ja egy kérdés még.
Hogyan lehet prémiumot szerezni?
Ha nem egyhuzamban találom meg az ötöt az baj?
 

DeletedUser8461

Vendég
Az a lényeg, hogy 24-ból összesen 5-öt megtalálj, nem kell egymás után.
 

DeletedUser9302

Vendég
Uhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh.

AZ jó.
Akkor van itt főnyeremény thisisgrepothisisgrepothisisgrepothisisgrepo
 

DeletedUser

Vendég
Én nem értek azzal egyet, hogy ez egy gyenge event lett. Az igaz, hogy a Halloween-hez képest kisebbek a jutalmak, de az valami brutálisan erős volt. A célját el is érte, valahol olvastam, hogy másodpercenként 7 támadás volt átlagban az összes világban. Annak a célja a harcra ösztönzés volt. Azonban itt is nagyon értékes jutalmak vannak, pl. 250 aranynak megfelelő jutalom az 5 prémium funkció megszerzése. Emellett még van pár nagyon értékes jutalom. 2340 áldáspontnyi hárpiát kapsz 2 óra alatt. Sokaknak ennek a legyártása 1 hetet is igénybe venne. Szóval én úgy gondolom, hogy ez is egy jól sikerült, szépen kidolgozott játék, igenis értékes jutalmakkal.
 

DeletedUser9302

Vendég
Persze, ezz megint relatív.
A tavalyihoz képest erősebb, de a Halloween hez képest gyengébb.

A tavalyi is jó volt, ez meg még jobb :)

Nekem nagyon tetszik, remélem még sok eventet él meg a Magyar Grepolis !
 

DeletedUser9646

Vendég
Nos... épp az előbb volt egy érdekes hibám a pörgetővel.

Az ötödik cserép darab következne nálam, így mindig odafigyelek rá, hátha beadja. Ahogy most lassulni kezdett, mint mindig jó párat lépett, mielőtt megállt volna, pont az ötödik cserép darab felett. Egy mosolyra volt időm, mielőtt hirtelen megint megindult, iszonyat gyorsan lépett hármat és betette a másik ajándékot. -.-'

Mondjátok, hogy nincs beprogramozva ez az event, hogy még véletlen se kapjam meg az ötödik darabot idő előtt, vagy arany felhasználása nélkül.
 

DeletedUser8461

Vendég
Szia Holdo,

Én az első négy napban 4 cserepet találtam, és utána pár napra rá az ötödiket. Az a cégnek is érdeke, hogy ingyen prémiumot adjon a játékosoknak, mert így megkedvelhetik, és utána esély van rá, hogy fizetnek is érte, ahogy sokan ezt teszik.
 

DeletedUser9302

Vendég
Tegnap megállítottam alapból kiadta 3-szor. a cserepet.
Ma már így nem ment, az ötödik 2 helyen sem :(

De még megszerzem !
 
Fent