Kibeszélő: Halloween 2013

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Én már két receptet tanultam meg, illetve készítettem el, viszont a "Már megszerzett receptek" mappában az olvasható, hogy "Nincsenek eredmények". Tudom, az "Összes recept" részben ugyanúgy ott vannak, már megfejtve, hozzávalókkal, de mégis, ha ez egy hiba, úgy kéretik javítani! Ha nem, akkor érdekelne, hogyan kerülnek be oda a már megszerzett receptek. :)
Köszi előre is!

Közben rájöttem, ha minden igaz.
"Csak elérhető receptek" azon recepteket sorolja fel, amelyekhez valamennyi szükséges hozzávalóval rendelkezel. /forrás: grepolis wiki/
Tehát ez elvileg ez egy elírás és a jobb oldali fül alatt nem a "Már megszerzett receptek", hanem a "Csak elérhető receptek" lesznek fellelhetők. :)

Üdv,
Pomy
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser9302

Vendég
Nos jó dolog hogy rajtavagytok a témán, de szerintem jobb ha meglepetés:D
Bár én most itt sem vagyok:D
 

DeletedUser9549

Vendég
;)Nagyon jó játék és szeretnék mégtöbb hasonlót csak avval a külömbb ségel ha a játékos válal egy feladatot addig ne lehesen meg támadni mert én már két várost vesztettem a sziget küldetés miat.
Hamarosan érkezik az új mindszenteki játékunk, amely reméljük mindenki tetszését elnyeri. Már elérhető az ezzel kapcsolatban kiadott videó interjúnk. Bármilyen hozzászólást és visszajelzést szívesen veszünk!
 

DeletedUser9415

Vendég
Alapanyagokat hol lehet szerezni?
Tudja valaki?

Ha megoldasz egy szigetküldetést (elfogadod vagy elraktározod) akkor előjön egy ablakocska ahol mutatja, hogy milyen alapanyagokat kaptál. Az OK-ra rálépsz. Azután belépsz Démokritosz Üstjébe, ott meg főzől.

Nekem is ez az első Halloween-om itt a Grepolison. Nagyon jóra sikerült! :D
 

DeletedUser9302

Vendég
Szitnén, nekem is az 1.!
Igen hangulatos, tökéletes lett!

És igen szigetküldetésért kapod.
A nagyobbak kevesebb küldetést kapnak, de több alapanyagot kapnak!
Jól megvan oldva!
 

DeletedUser9484

Vendég
Annyira jól van megoldva, hogy van olyan alapanyag amiből még egy árva darabot nem kaptam...
 

DeletedUser9415

Vendég
Én eddig mindenből kaptam. Csak az ambróziával szűkölködök. :)
 

DeletedUser9484

Vendég
Na én pont abból nem kaptam még egyet se, pedig már vagy 60 szigetküldetésen túl vagyok...
 

DeletedUser102

Vendég
Igy van ambróziából kaptam egyet van amiből meg már nyolc is van:)
 

DeletedUser9415

Vendég
Szerintem azért kapunk keveset mert az a legértékesebb, a Kiélesedett érzékhez is kell belőle.
 

DeletedUser9302

Vendég
Na igen az a legdrágább aranyban is (70).
Tehát érthető hogy a legerősebből nem kapunk sokat.
Mint a fizetés, minél nagyobb a pénznem annál kevesebb jár :D
 

DeletedUser

Vendég
Most akkor csak éjjel 2-ig lehet felhasználni a varázsokat?
 
Fent