Kibeszélő: Halloween 2013

Moira

Ex-CM
Hamarosan érkezik az új mindszenteki játékunk, amely reméljük mindenki tetszését elnyeri. Már elérhető az ezzel kapcsolatban kiadott videó interjúnk. Bármilyen hozzászólást és visszajelzést szívesen veszünk!
 

DeletedUser

Vendég
Üdv!

Az jó, hogy én értem nagyjából a videóban elhangzottakat, aminek örülök is, mert így van némi rálátásom az eseményre még úgy is, hogy mindössze 1 hete játszom; DE azokra is gondoljatok, akik még magyarul is nehezen tudnak és/vagy újak a játékban.
Ha már megalkottatok egy szablyát, miszerint a fórum és a játék nyelvezete MAGYAR - és igyekeztek is betartatni -, akkor ne pont ti szegjétek meg, mert ez így ellentmondásos. A videó alá, vagyis inkább helyett mehetne egy szakértői leírás is szerintem. Ezek az én véleményeim, meglátásaim.

Tisztelettel,
Pomy
 

Allora

New Member
Üdv Pomy!

A lejátszáskor minden további nélkül bekapcsolható a magyar nyelvű fordítás (feliratok formájában jelenik meg), ami teljesen jól leírja az elhangzott dolgokat:)
Egy kattintás a jobb oldalon alul látható "CC" gombra, a többi adja magát.

***

Kiegészítés: az "eseményről" kiadott hirdetményben ez olvasható: "a magyar feliratok megtekintéséhez engedélyezni kell a Youtube feliratokat" - ennek fényében nem áll meg a hozzászólásod második felében leírt kritika az "ellentmondás" vonatkozásában, szerintem.

Remélem, segítettem: A.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser

Vendég
Igen, köszönöm, most már meg tudtam nézni és világosabbá vált a dolog.
Valóban, ez esetben a fent leírtakat visszavonom, tekintsétek semmisnek! :)
Remélem, másnak is segítettél a kiegészítéseddel, Allora!

Jó játékot!
Pomy
 

DeletedUser

Vendég
Üdv!
A videó alapján nagyon izgalmasnak és érdekesnek találom az idei Halloween-t, jól sikerült összeállítani!;)
 

DeletedUser9302

Vendég
Sokaknak már van tapasztalatuk vele kapcsolatban.
Ha úgyérzed hogy mindig egy lépéssel megelőznek a többiek akkor regisztrálj a béta szerverre, mert ott minden sokkal előbb bekerül a játékba. (De ez a szerver egy tesztszerver, így elsődleges célja a játék fejlesztése és a hibák kiküszöbölése)
 

DeletedUser9302

Vendég
Én csak annyit tudok mint a videó.
Attól kérdezd aki játszik bétán (Elvileg -TyRiON BLack- játszik)
 

DeletedUser

Vendég
Én elég sokat tudok már :) Holnap összeszedem és elküldöm ha szeretnéd.
 

DeletedUser

Vendég
Bocsi mégsem tudok csinálni mert ott időközben megszűnt annyit tudok, hogy az első három hozzávalóból 7 óráig óránkénti 5 hárpia lesz.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Moira

Ex-CM
Megragadom az alkalmat, hogy még egyszer kiemeljem, amennyiben egységeket kaptok jutalmul, biztosítsátok előbb a szabad népességet, vagy az egységek nem fognak megjelenni. Kár lenne a hozzávalókért és a munkáért. Erre mindenki figyeljen és kellemes főzet készítést!
 

DeletedUser9347

Vendég
Recepteket, hogy lehet szerezni vagy hol lehet megnézni?
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok egy pár recept Omicronra.Ha valaki tudja Omicronra a "Szárazföldi terjeszkedés" receptjét írja le legyen kedves privátba!


2pegazus toll+ 1hidra pikkely = fa csomag

1hárpia karom + 1kentaur pata + 1higany = Ezüst csomag

1ambrozia + 1higany + 1kerberoszfoga = Erünisz erősítés

1hárpia karom + 1kentaur pata + 1hidra pikkely = Felgyorsított toborzás
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent