Kibeszélő: Héphaisztosz kovácsműhelye

Moira

Ex-CM
Kedves Játékosok!

Már csak napok kérdése, hogy eljöjjön hozzánk Héphaisztosz és ezzel kezdetét vegye az idei nyári esemény! A hírekben és a súgóban részleteket is olvashattok, hamarosan pedig magatok is kipróbálhatjátok mindezt. Véleményeteket szívesen meghallgatjuk, kérlek, írjátok le ide!

Köszönjük
a Grepolis csapata
 

DeletedUser

Vendég
Az ok, hogy megérkezett az üzenet szerint, de hova? Mert én nem találom! :D
 

DeletedUser10034

Vendég
Az ok, hogy megérkezett az üzenet szerint, de hova? Mert én nem találom! :D
Én sem, de a lényeg, hogy itt van!
smiley_emoticons_freu-dance.gif
 

DeletedUser10037

Vendég
Szeretném felhíni a figyelmeteket arra, hogy egyenlőre nagyon aránytalanul kapjuk a gömböket. Van aki 1-2 óra alatt megszerezte tegnap is és ma is a 10 gömböt és vannak olyan játékosok akik még tiznél sem járnak a két nap alatt. A fórumunkon is látszik a hozzászólásokból, hogy egyre nagyobb az elégedettlenség az ügy kapcsán. Ha ez így lesz a többi napon is az nagy balhét fog okozni.
 

DeletedUser

Vendég
A Totya mondta, hogy "Nagy balhé lesz" :) Építkezni, gyártani, támadni, varázsolni kell. Szerintem ha valaki megfelelően aktív akkor nem okoz gondot a 10 gömb begyűjtése. Én eddig azt figyeltem meg, hogy minden negyedik, ötödik "cselekmény" után kapok gömböt átlagban. Persze van amikor egymás után kettőt is dob, van amikor meg 8-9 is eltelik két gömb között.
 

DeletedUser9231

Vendég
Szerintem is eddig nagyon random dobálja.
1. nap már kora délután megvolt a 10 gömb, de 2. nap is támadtam, építkeztem, fejlesztettem egész nap talán többet is mint az elsőn és mégis csak késő este lett meg a 10.
Tehát hiába vagy aktív és építesz folyamatosan, akkor sem mindig ad.
 

DeletedUser10037

Vendég
Egy szót nem szólnék ha nem teszek meg mindent a gömbökért. Valahogy a régebbi gyüjtögetést igazságosabbnak érzem. Akkor nem volt ilyen gond. De most egy gép dönti el random, hogy kapok vagy nem. És tudjuk, hogy ha véltlen jönnak a gömbök előfordulhat extrém esetben az is, hogy egyet sem kapsz. Az egyértelmű már most, hogy nem számít mennyire vagy aktív, minden csak a szerencsén múlik.
 

DeletedUser10037

Vendég
Mára a dolog megváltozott. Végre úgy jönnek a gömbök mint másnak. Olyan sok panaszt nem is olvastam mint eddig. Reméljük így is marad!
 
Fent