Kibeszélő: Grepolis mobil alkalmazás

Moira

Ex-CM
A nyár folyamán kerül sor az új Grepolis mobil alkalmazás bemutatására. Mindenki véleményére kíváncsiak vagyunk, hozzászólásotokat szívesen fogadjuk!
 

DeletedUser8231

Vendég
Grepo mobil

A nyár folyamán kerül sor az új Grepolis mobil alkalmazás bemutatására. Mindenki véleményére kíváncsiak vagyunk, hozzászólásotokat szívesen fogadjuk!

Én szinte folyamatosan tolom mobilról, s nagyon örülök, hogy vastagítva már látom a BB-s játékos és városneveket. Tetszik, hogy játékosnevet már tudok írni BB-vel, de nem lehetne városnevet is írni BB-vel? No és a jelentések......Ha nem is tudok jelentést felrakni, de legalább látnám....Az nagyon fontos lenne...
 

DeletedUser3575

Vendég
végre..

:D
Én szinte folyamatosan tolom mobilról, s nagyon örülök, hogy vastagítva már látom a BB-s játékos és városneveket. Tetszik, hogy játékosnevet már tudok írni BB-vel, de nem lehetne városnevet is írni BB-vel? No és a jelentések......Ha nem is tudok jelentést felrakni, de legalább látnám....Az nagyon fontos lenne...
A piaccal is kezdhetnétek valamit mivel a mobilon csak a nyersanyag mozgást láttom..de kereskedni nem lehet a toolbox rol.
Ha ezt is kijavitjátok nagyon szuper lessz..jóformán én is mobilrol vagyok..Köszönet.
 

DeletedUser183

Vendég
Én napközben nyomom mobilról, a falvak áttekintésének elérése igazán hasznos lenne
 

DeletedUser5417

Vendég
Amit hiányolok és elég fontos lenne a frissítése:
Falvak áttekintése, sőt prémium használata nélkül is, mind a toolboxon, mind a webes felületben, BB kódok használata, támadás/lázításnál jól jönne, mert a fórumba nem lehet beírni. Jelentések nem láthatóak és nem oszthatóak meg, ami megint nélkülözhetetlen. Szigetküldetések beépítése és használata toolboxba, ami megint fontos és hasznos lenne... Támogatás és nyersanyag küldése egyszerűbbé tétele Innen-Ide opciókkal, hogy ne kelljen lavírozni a városok között. Hírtelen ennyi lenne. Ja és a körüzenet az üzenetek menübe szövitagoknak, ami megint létfontosságú lenne!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Moira

Ex-CM
Mostantól elérhető a Grepolis App, amely egy széles körű elérhetőséget és használhatóságot biztosít valamennyi játékosunknak!
 

DeletedUser9347

Vendég
Az én telefonomon is megy viszont a szövetségi fórumon nem lehet a topikokat görgetni így csak azokt tudom elolvasni amelyek a letetején vannak.
Megpróbáltam újra telepíteni és úgy sem javult meg amúgy nagyon jól működik.
 

DeletedUser

Vendég
Kedves Moira!

Tisztelettel köszönjük, az áldozatos munkát, úgy a Supportnak, és a fejlesztőknek!!!!!
A Grepolis, egyre jobb- és- szebb!!!!!
Nagyon sok szeretettel kívánok, szép napokat, és jó munkát.
 

DeletedUser9484

Vendég
133 dpi-s telefonon elfut az alkalmazás? Tudom, hogy azt írja 160 dpi vagy jobb, de azért több ember többet tud. :)
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Pár perce frisítettem a mobilalkalmazást, abban a reményben, hogy végre jó lesz a fórum is, de hiába.
Még mindig a végtelenségig kell görgetni, mert lapozni nem lehet. Ez több percet is igénybe vehet egy több oldalas fórumnál.
A topikok címét látni, de a benne levő szálakét már nem, találgathat az ember, hogy pl. egy fóromon belül melyik alfórumot is szeretné olvasni, vagy éppen melyikbe írhattak.
Jelentések még mindig nem láthatóak, megosztani sem lehet azokat. Utóbbi még nem lenne nagy gond, de az, hogy nem látni amit mások feltesznek, na az gáz, hiszen a jéték szerves része lenne az is.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Már jelzésre került a fejlesztők felé, bízunk benne, hogy nemsokára sikerül jobb fórumot létrehozni.
 

DeletedUser

Vendég
Hali!


Tegnap reggel óta nem tudok a Samsung telefonomról játszani ha elindítom az appot be jön az InnoGames felirat és onnan nem hajlandó tovább lépni. Előtte tökéletesen működött!
Többször is újratelepítettem, de semmi változás.
Valakinek ötlete?

Előre is köszönöm a válaszokat
 
Fent