Kibeszélő: 2015 Húsvét

Moira

Ex-CM
Kedves Játékosok!

Szerdától kezdetét veszi a húsvéti játékunk. Visszajelzéseitek fontosak nekünk, kérlek itt osszátok meg velünk azokat!

Tisztelettel
Moira
 

DeletedUser

Vendég
smiley_emoticons_winken4.gif


http://en.grepolisqt.de/easter-event-2015-tips-and-recipes
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok.
Köszönjük szépen az új eventet,de a nem tetszésemet szeretném kifejezni.
Elment a játék egy olyan irányba amit mi aktív játékosok nem szeretnénk.:(
A korábbi eventekben az aktívság határozta meg ki mennyi ajándékhoz juthat most pedig a pénztárca.
Azt szeretném kérni a többiek nevében is,hogy térjetek vissza a jó útra,köszönjük.
 

DeletedUser9909

Vendég
Sziasztok.
Köszönjük szépen az új eventet,de a nem tetszésemet szeretném kifejezni.
Elment a játék egy olyan irányba amit mi aktív játékosok nem szeretnénk.:(
A korábbi eventekben az aktívság határozta meg ki mennyi ajándékhoz juthat most pedig a pénztárca.
Azt szeretném kérni a többiek nevében is,hogy térjetek vissza a jó útra,köszönjük.
Támogatom az ötletet. Ez az event tényleg csak arról szól,hogy az nyert aki a legtöbb pénzt áldozza bele és nem pedig az aktivitás.
 

DeletedUser9302

Vendég
Tisztelt Support!

Én is szeretnék csatlakozni az előttem szólókhoz!
Az én csőrömet is böki, hogy folyamatosan csak arannyal lehet érvényesülni. Jó példa erre a trójai háború, a makedón hódítás és a mostani event is.
Másrészt engem már kezd untatni, hogy mindig ugyanolyanok az eventek. Harcolj, építs, fejlessz és lesz alapanyagod.
Ilyen típusú event már 4 db volt. Persze az első eventeknél látszott az a hatása, hogy kicsit ösztönzi a játékosokat az aktív játékra, viszont szerintem már unalmas. Valamit be kellene újítani.
Illetve nem tetszik az sem, hogy elindítok egy kevés nyersanyagba kerülő fejlesztést, építést, és ha van türelmem visszavonni elindítani, akkor egy várossal meg lehet szerezni az egész napi alapanyag adagot.
 

DeletedUser10430

Vendég
támogatom!
napi ranglisták vannak, kitüntetés jár stb... de, aki rákölti mondjuk 40.000 aranyat, az is ott tart, mint aki nem vásárol, vagy esetleg nem erre költ? (én nem használok aranyat)
és, korlátozva van, hogy egy nap csak 10-re bukkanhatunk... akkor legalább le legyen korlátja ennek. vagy, esetleg ne csak aranyért, hanem, ha nem bukkan rá valaki, vagy valamije hiányzik, nyersanyagért is megvásárolhassa.
Mert, persze a grepolis nem non-profit szervezet, de így is vásárolnának szerintem, mert előnyösebb ingyen, mint nyersanyagért.
De ne is az legyen, hogy egy takarmány nyersanyagonként 20.000, hanem valami korrekt ár esetleg .Egyébként tetszik az event.
 

DeletedUser

Vendég
Hali :)

Nekem az a kérdésem lenne hogy a harmónia pontokat teljesen véletlenül adja ? :confused: Vagy van benne valami - mondjuk minél több idő telik el két etetés között vagy ilyesmi ?
smiley_emoticons_kolobok-sanduhr.gif
 

DeletedUser9302

Vendég
Szerintem a rendszer minden kombinációhoz hozzárendel egy állandó harmóniapont értéket.
 

DeletedUser10430

Vendég
Valószínüleg, ahogy darkest mondja... nekem még 3-nél több harmóniapont nem jött. :confused:
 

DeletedUser9484

Vendég
Nekem egyszer jött 10, de ha jól emlékszem nem drága alapanyagok voltak benne. Amúgy ha már toplistához van kötve a tojásgyártás akkor igazán elérhető lehetne az egész toplista nem pedig csak az a 3 hely ahol épp én vagyok....
 

DeletedUser

Vendég
Csak azt akartam, hogy tudd, hogy az 1500 arany Giveaway hamarosan startol az Grepolis QT.

Azt akartam, hogy valami szórakoztató, és hogy valakinek a oppertunity menni kicsit beserk utolsó hétvégéjén a húsvéti esemény :D

Akkor klikk a képre, hogy eljusson a versenyt - sok sikert kívánunk minden résztvevőnek!

 
Fent