Kibeszélő: 2.75

Moira

Ex-CM
Kedves Játékosok!

Most szerdán egy nagy frissítés jön, amely mindenkire komolyan kihat. A játék egyensúly újragondolásában elérkezett az a pont, amikor a módosítások játék készek lettek, tehát be lehet őket vezetni. A hírek rovatban pontos leírást kaptok arról, hogy mire számíthattok. Mind előzetes véleményekre, mind kipróbálás utáni véleményekre számítunk. Köszönjük mindenkinek, aki véleményt nyilvánít.

Tisztelettel
a Grepolis csapata
 

DeletedUser

Vendég
Remélem hiba nélkül sikerül integrálni a játékba ezeket az új fejlesztéseket. A mitológiai lényekkel kapcsolatos változtatások nagyon jól néznek ki, és a jelentős áldásigény csökkenéssel a kevesebb várossal rendelkezők is könnyebben tudnak ilyeneket gyártani. Katapult gyártási sebességének változtatása is nagyon jó, azonban azt hiszem a népességigény csökkentése is tervben volt, de ezek szerint az elmaradt. Tiremák is nagyon jó irányba változtak szerintem, biztosan többen fogják így majd használni őket. Az akadémia fejlesztésekbe is nagyon jól "nyúltak" bele szerintem, mostantól fel lesz adva a lecke, hogy mit fejlessz ki az adott városban. Szóval nekem tetszenek nagyon a változtatások.
 

DeletedUser

Vendég
Azt szeretném kérdezni, hogy a frissítésekkel együtt a szimulátorban is megtörténnek ezek a módosítások?
 
Fent