Kibeszélő: 2.67

Moira

Ex-CM
Kedves Játékosok!

Új alkalmazás került a letöltő oldalakra. Visszajelzéseitek szívesen fogadjuk.

Tisztelettel
a Grepolis csapata
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Kaptam egy új telefont,Samsung Galaxy Pocket Neo-t.Az alkalmazást nem tudom letölteni,nem kompatibilis a verzióval.
Tudnék valamit kezdeni ez ellen?
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Ha már így rákérdeztek, akkor elmondom a véleményem. Leírtam a hibákat fél éve is, állítólag jeleztétek a fejlesztőknek, de változás nem történt, hiába volt azóta kb. 12 frissítés.

Levelezéseket ha megnyitod akkor az előzményeket nem tudod olvasni.

Ha Atalanta van a városodhoz rendelve akkor a távolságot eleve úgy érzékeli mintha hozzárendelted volna a támadáshoz a hőst. Ha kipipálod, ha nem, a távolság nem változik.

A fórum szinte használhatatlan, mivel görgethető.
Mire a 250. hozzászóláshoz érsz, már megunod az életed, az ezredik bejegyzésről már említést sem teszek. Legyen lapozható!

Topikokon belül a fórumszálak neve nem látható, ha belépsz pl. a hadügybe, akkor találomra mész tovább.
BB. kódokat nem jeleníti meg, mások által feltett jelentések nem láthatók, arról nem is beszélek, hogy a sajátjainkat nem lehet megosztani a többiekkel.
Magyarul, a játék lényege ahonnan az infókat szerzed, ahol tartod a társakkal a kapcsolatot, szinte teljesen használhatatlan.

A Toolboxon lapozható fórum volt, és ha a jelentéseidet nem is tudtad megosztani, legalább a másokét láthattad. Gyúrják egybe a kettőt, vagy ha ez nem megy akkor lehessen legalább letölteni a Toolboxot is ez mellé.

Jó lenne ha a fórum annyira fontos lenne a fejlesztőknek mint a kinézet. Ne felejtsük el, hogy sokan telón nyomják a nap túlnyomó részében, szuper lenne ha nem csak legózni tudnánk, hanem láthatnánk a történéseket is.

Köszönöm!
 
Fent