Kibeszélő: 2.66

DeletedUser9305

Vendég
vagy épp lehetne az hogy a kiképződött katonák egyből átmennek jobbra a katona áttekintőbe mert egyszer volt olyanom hogy csináltam 200 parittyást más nap beléptem és még mindig csak 3 volt de amint rámentem a kaszárnyára megjött a 200 parittyás
 

Moira

Ex-CM
A katonák kiképzését a rendszer nem egyenként kezeli, hanem úgy tekinti, hogy a kiképzési parancs egy sereget jelölt meg és csak akkor kerül fel a sereg a jobb oldali palettára, ha egy esemény frissíti az érintett részt (tehát belépsz a kaszárnyába). Egyébként csak akkor fog megjelenni jobb oldalt, ha a teljes csapat minden tagja kiképzésre került. A fejlesztők jelzése alapján ezen a területen nem várható változás.

A már kiképzett katonák persze akkor is védekeznek, ha még nem jelentek meg jobb oldalt.

A korábbiakra reagálva: a jegyzet már elvileg elérhető, de ha nem, mindenképpen jelezzétek, hogy a fejlesztőket értesíthessem.
Az Új remény hatás kapcsán: a játék egyik legnagyobb kihívása, hogy miként reagáljunk arra az elégedettlenségre, ami a játékost akkor éri, ha hirtelen elviszíti teljes birodalmát. A békés világ egy megoldási lehetőség, ahol a játékosok békésebb körülmények között tudnak belerázódni a játékba, hogy aztán élesben is kipróbálják magukat. Néha azonban nagyon is tapasztalt játékosok azok, akik egy vehemens szövetségi csatában leamortizálódnak, mert pont őket foglalják el. Számukra nem érdekes a békés világ, mivel a harcokat kedvelik, csak épp most alulkerültek. Őket támogatja ez a lehetőség, hogy gyorsabban fel tudjanak zárkózni és ismét belevetni magukat a csata hevébe.
 
Fent