Kibeszélő: 2.66

Moira

Ex-CM
Kedves Játékosok!

Szerdán ismét verzió frissítés. Visszajelzésetek szívesen látjuk.

Tisztelettel
Moira
 

DeletedUser9302

Vendég
"A kővihar kutatás módosul, speciális épületekre többé nem hat"


Ez mit akar jelenteni?
Ugyanis én még erről sohasem hallottam.
 

DeletedUser9415

Vendég
Szerintem a kőzáporra gondoltak, az akadémián 31-es szinten kifejleszthető. SnapCrab_NoName_2014-7-21_13-37-15_No-00.png
Speciális épületekre többé nem hat, tehát azokat nem tudja lerombolni a katapult, ha ki van fejlesztve a fennti fejlesztés.
 

DeletedUser10128

Vendég
Akkor most az új világban is tovább lehet építeni az akadémiát 30-as nál?
Vagy?
Kedves Zsolti, segíts kérlek. Köszi.
 

DeletedUser9415

Vendég
Az Üpszilon világon nem lehet, de az ezután induló világokban majd lehet.
Sőt más épületeket is tovább lehet bővíteni a következő világban:
Raktár 30 + 5 = 35
Tanya 40 + 5 = 45
Akadémia 30 + 6 = 36
Templom 25 + 5 = 30
 

DeletedUser10128

Vendég
Nagyon szépen köszönöm, tehát akkor lassan lesz új világ is?
Későn kezdtem az Űpszilont, sokban nem reménykedem.. :rolleyes:
 

DeletedUser9415

Vendég
Most új világ nem várható, mivel nem rég nyílt az Üpszilon. Pontosan nem lehet tudni, hogy mikorra tervezik az új világot.
 

DeletedUser10110

Vendég
Hát a Hősi stratégát nyugodtan meghagyhatták volna, most szereztem meg 1,5 hónapja, erre kiveszik :(
 

Lajos74

Member
Tessék csak tessék belépni Achillesre, válassz égtájat, azt majd olyan helyre kerülsz, ahol 1 játékosnak legalább 150 városa van :D Végül is, sok értelme van, csodaépítés nem lesz, legjobb lenne bezárni végleg...
 

DeletedUser

Vendég
Üdv!

Két dolgot kiemelnék, személyes érintettség miatt (csak az Achillesen játszom):
Egyrészt, az Achillesen aktív a morál, így egy 1-5 várossal rendelkező játékost ütni, ha figyelembe veszed a szerencsét, morált, miegymást, hatalmas áldozatokkal jár.
Másrészt, a "mag" és a "front" tömött, nem nagyon van olyan sziget(még NPC nélküli sem) az 55ös tenger körül mondjuk 1 tenger sugarú körben, ahol lenne annyi szabad hely, hogy le tudjon rakni 5-6 új játékost.
A nagyobb klánok állóháborúra vannak berendezkedve, az aktív játékoslétszám folyamatosan csökken, így, hogy nem zárul be a világ, talán jó ötlet volt vérfrissítést beengedni.
Remélem, életképes, csapatban játszani tudó játékosok jönnek, akik majd talán vagy ellenfélként, vagy szövetségesként szereznek kellemes perceket.
Sas mindenkinek.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser10001

Vendég
A főniciai kalmárnál a nyersanyag cserénél van egy fölösleges textbox.
GHC1ejU.png
 

DeletedUser10001

Vendég
Az Üpszilon világon nem lehet, de az ezután induló világokban majd lehet.
Sőt más épületeket is tovább lehet bővíteni a következő világban:
Raktár 30 + 5 = 35
Tanya 40 + 5 = 45
Akadémia 30 + 6 = 36
Templom 25 + 5 = 30

Ez az egyetlen világokat érintő frissítés, ami hasznos volt.
Az Achilles így már semmit sem fog érni, tele lesz kezdő játékosokkal, ami szerintem egyáltalán nem hiányzott. Még jó, hogy nem játszok rajta.
 

Moira

Ex-CM
Igen, kőzáporra gondoltam. Köszönöm a segítséget és elnézést a félrefordításért. Mostanttól nem hat minden épületre, a 2*4 speciálisra nem tud hatni. Minden másra igen.

Ez egyelőre csak az Achilleszen lesz. Ha új világ indul, akkor azon az új világon is elérhető lesz, de a már elindult más világokon nem.

A hősi világokat pont azért változtattuk meg, mert nem váltották be a hozzá fűzött reményeket és ezért revidiálni kellett. Igen, felmerült az a lehetőség is, hogy lezárjuk és kész. Ám ezt nagyon sokan zokon vették volna. Sajnos egy ilyen esetben, amikor egy koncepció nem váltja be a reményeket, akkor csak vesztes-vesztes helyzet van. Próbáljuk minimalizálni a rossz érzéseket, de sajnos teljesen elkerülni nem tudjuk. Valamint próbáljuk átmenteni azon játék elemeket, amelyek közkedveltek voltak. Ideális esetben lenne saját végjáték. Ez az elképzelés azonban egyelőre a nyersanyag hatékonyság buckáján megfeneklik. Hosszú távon még nem tudjuk, mi várható, hisz előbb arról kell döntést hozni, hogy a csodák újragondolása után minden világon mi lesz. Amint erre tudunk választ, utána tudunk arra választ adni, hogy a speciális, vagy ex-speciális világokon mit teszünk. Sajnálom, hogy ez sokaknak kellemetlenséget okoz. Remélem, hogy a vérfrissítés felpezsdíti egy kicsit a világot és megbontja az egyensúlyt annyira, hogy izgalmas harcok elé nézzenek a résztvevők.

Kiegészítés: valaki felhívta a figyelmem, hogy a körlevél hibákat tartalmazott. Elnézést kérek, amint lehetőségem nyílik, javítani fogom és köszönöm a jelzést.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser2023

Vendég
Szeretném jelezni frissités óta a Grepolis Toolbox alkalmazás nem elérhető!Csak böngészőből lehet használni!Meg fog szűnni vagy ez csak átmeneti hiba!
 

DeletedUser9302

Vendég
Szeretném jelezni frissités óta a Grepolis Toolbox alkalmazás nem elérhető!Csak böngészőből lehet használni!Meg fog szűnni vagy ez csak átmeneti hiba!

Idézem a 2.64-es frissítésből:

"A Grepolis eszköztár, amelyet a böngészős verzió kiegészítőjeként lehetett letölteni, immár nem támogatott és eltávolítottuk a játékból"

Amennyiben Toolbox alatt erre gondolsz (már pedig minden arra mutat, hogy a Toolbox és az eszköztár összeegyeztethető :D ) akkor sajnos távozik a játékból!
 

DeletedUser2023

Vendég
Köszönöm a gyors választ!És bocsánat hogy nem olvastam végig az előző verziófrissitést!
 

Lajos74

Member
Kedves Moira!

Idéznék: A meghódított játékosok (kik elvesztik minden városuk) egy új hatást kaphatnak újrakezdéskor, ez a bizonyos "Új remény". Ez csökkenti az építkezési időt és növeli az nyersanyag termelést egy héten át 40%-kal;

Nem arról volt szó, hogy a játékos, aki elveszíti minden városát, új békés világban kezdheti esetleg újra? Hogy megtanulja a játékot? (Hyperborea)
Mivel most újrakezdés van, 40% emeléssel...
 

DeletedUser9302

Vendég
Kedves Moira!

Idéznék: A meghódított játékosok (kik elvesztik minden városuk) egy új hatást kaphatnak újrakezdéskor, ez a bizonyos "Új remény". Ez csökkenti az építkezési időt és növeli az nyersanyag termelést egy héten át 40%-kal;

Nem arról volt szó, hogy a játékos, aki elveszíti minden városát, új békés világban kezdheti esetleg újra? Hogy megtanulja a játékot? (Hyperborea)
Mivel most újrakezdés van, 40% emeléssel...


Amiről te beszélsz az a Hyperborea átváltás, amit ha jól emlékszem a 2013-as RoadMap tartalmazott. Ezek azok a tervek amiket teljesíteni szeretnének a fejlesztők. Ez pedig arra szolgál, hogy ha te már tudsz játszani, de elfoglaltak, (mint pl én a játékhoz értek, de sok helyen vezetem a ranglistát hátulról) akkor itt könnyebben kezdhetem újra.
 

DeletedUser9671

Vendég
Szép napot kívánok!

Egy pár napja a "jegyzet" funkció nem elérhető. Lesz erre megoldás, vagy így marad?

Megoldódott:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent