Kibeszélő: 2.58

Moira

Ex-CM
Kedves Játékosok!

Ismét verzió frissítés érkezik, immár a 2.58-as verzió. Visszajelzéseteket örömmel fogadjuk.
Tisztelettel
Moira
 

DeletedUser

Vendég
Kedves Játékosok!

Ismét verzió frissítés érkezik, immár a 2.58-as verzió. Visszajelzéseteket örömmel fogadjuk.
Tisztelettel
Moira

Szerintem az az elfogadhatatlan, hogy meg volt ez ígérve ugyanis ott szerepelt sokáig az, hogy hamarosan. Mi történik például akkor, ha csak azért indult valaki egy világon mert létezett ez az igéret, hogy bevezetik a hősöket és mondjuk pénzt, időt és ráfordítást fektetett bele?

De azt hiszem nem kellene annyira meglepődnöm ezen, mert már nem az első alkalom, hogy valamire igéret születik, utána meg viszakozik a Grepolis csapat.

Jó, tudom, hogy ezt nem a magyar szupport dönti el, hanem a németországi fejlesztői csapat de ezt valahogy igazságosabban kellett volna megoldani.

A világ ami indult az meg sajnos nagyon rossz paraméterekkel indult, és egy "normális" világra szerintem még jó sokáig várni kell.
 

DeletedUser8629

Vendég
Sziasztok!
gerigerike fórumozóval teljsmértékben egyetértek a hősökel kapcsolatban. PL: ott van Hyperborea, amin olyan játékosok vannak akik ott gyakorólhatnak. Most már minden online játék erről szól pénz, pénz,pénz....
 

DeletedUser

Vendég
A csapat kötött...az az egész egy nagy üzlet. Fél világon van szerverük, no meg már egymilló felett járhatnak. Tehát nem befolyásolja őket a véleményünk, legalábbis ebben nem. Szerintem hagyd is az egészet, vagy fogadd el hogy ilyen a játék, vagy töltsd el a drága idődet mással.
 

Moira

Ex-CM
Nagyon próbáltam figyelni rá, hogy sehol se tegyek ígéretet arra, mindenhol bevezetik a hősöket.
Sokaknak elmondtam, akik kérdezték, hogy egyelőre nem tudjuk még, hogy mi lesz a hősök sorsa a régi világokon, mivel vannak nagy piacok, ahol nagyon erős az ellenkezés a játékosok oldaláról a tekintetben, hogy bevezessék-e a régi világokon a hősöket.
Ezért is kértük, hogy a kérdőíveket töltsétek ki. Ott a megjegyzés rovatban lehetett véleményt kifejteni, ezek mindegyikét továbbítottam a fejlesztők felé. Ugyanakkor globális szinten kell majd a válaszokat, eredményeket kiértékelni.
Amit most tudok mondani, hogy jelenleg még nincs napirenden, hogy bárhová bevezetnék a régi világokon a hősöket. De még nagyon új játékelemről van szó. Idő kell, hogy legyenek kiértékelhető eredmények.

Tudom, hogy sokan várták a régi világokon, ahogy azt is, hogy sokan szeretnének egy nagyon gyors világot, hősökkel. Megértem, hogy nagyon nehéz a bizonytalanra várni, sőt, talán az egyik legnehezebb dolog. És természetesen mi is szeretnénk egyértelmű választ adni. Mégsem tudjuk megtenni egyelőre. Sajnálom.
 

DeletedUser

Vendég
Ismét nem történt semmi. A 4 hibajavításból 2 lényegtelen. A valódi problémákat továbbra sem tudják kijavítani.
1. Városi fesztiválok csoportos megrendezése esetén kifagy a böngésző
2. Az áttekintőkben rövid játék után nem lehet váltani a városcsoportok között, mert nem nyílik le a legördülő menü, frissíteni kell az oldalt
3. Azokat a városokat amelyeken kikötőgyorsító varázslat van , rövid játék után nem lehet megnyitni, mert nem frissíti a benne levő egységeket a játék (szintén frissíteni kell az oldalt)

Itt vannak a játékélményt nagyban rontó problémák és frissítések óta komolytalan hibajavításokat kapunk.
 

DeletedUser

Vendég
Én pedig FLATRONW hozzászólásával értek egyet. Hozzátéve, hogy a kalmár által beérkezett nyersiket sem írja mindig jóvá. A kikötőgyorsítás--lefagyás már kb. 5 hónapja létezik, azóta nem tudták javítani...Kiváncsi lennék, ha aranyat nem lehetne vásárolni valamilyen hiba miatt azt mennyi idő alatt javítanák...
 
Fent