Kibeszélő: 2.57

Moira

Ex-CM
Kedves Játékosok!

Hamarosan ismét egy új verzió frissíti a játékot. Szívesen vesszük, ha megosztjátok velünk véleményetek!

Tisztelettel
a Grepolis csapata
 

DeletedUser9415

Vendég
Nem tudom, de én így értelmeztem: max. 65k karakter, és a k az 1000-nek a rövidítése, vagyis akkor 65.000 karakter.
 

DeletedUser9302

Vendég
Nem tudom, de én így értelmeztem: max. 65k karakter, és a k az 1000-nek a rövidítése, vagyis akkor 65.000 karakter.

Ez szerintem egy nagyon jó kezdeményezés, ugyanis sokan végeláthatatlan hosszúságú profilokat használnak.
Ilyenekkel én főleg játékosprofiloknál találkoztam.
 

DeletedUser9344

Vendég
A Szövetségkereső szerintem nem túl jó ötlet, rengeteg lesz jelentkezéseknél a sablonüzenetek száma.

A haszna annyi, hogy a legközelebbi klánt teszi előre a sorban, de az általában egy egy-két tagból álló, profilnélküli, tudásnélküli kis csapat, akik éppen létrejöttek a szigeten. Ezáltal többen kerülnek valódi irányítást felmutatni képtelen klánokba, ha hisznek az első találatnak, ami valljuk be, új játékosoknál, háttértudás nélkül akár elő is fordulhat.
 

DeletedUser9156

Vendég
win8 alkalmazás? Mo.-n még nem is elérhető... kár :(

egyébként ez a szövikereső nekem sem tetszik, idegesítőek a sablonüzenetek.
 

DeletedUser9302

Vendég
win8 alkalmazás? Mo.-n még nem is elérhető... kár :(

egyébként ez a szövikereső nekem sem tetszik, idegesítőek a sablonüzenetek.

Véleményem szerint a sablont ki kellene venni, helyette arra invitálni a játékosokat, hogy ők írjanak egy üzenetet!
Így a legtöbb klán tele lesz ilyen "lécci bagyél fel" játékosokkal vagy még olyannal se, mivel ők legalább felveszik a kapcsolatot velünk.
 

DeletedUser9156

Vendég
igen, épp ez az idegesítő benne. mert eddig, ha valaki jelentkezett, akkor írt legalább valamit.

vagy esetleg nem lehetne az megoldani, hogy ne minden vezető kapja meg ezt a "sablon levelet"? ilyen kikapcsolható opció, vagy valami hasonló...
bármit, csak ne ezt a sablont. eleve úgy indít, hogy "Hahó!". borzalom...
 

DeletedUser9344

Vendég
Angol fórumon fent van a nem hivatalos megoldás - ha a Szövetség ablakban, a Tulajdonságok fülön ki van nyomva a "Kapcsolat gombok megjelenítése a profilban" akkor ugyebár nem lehet automatikusan kiválasztani a profilon azt a gombot, hogy "Üzenet küldése az Alapítóknak", meg azt sem, hogy "Üzenet küldése a vezetőknek". Mivel a Szövetség kereső ez utóbbira épül, így ha ez az opció ki van nyomva, nem hogy a sablonlevelet nem lehet elküldeni ezen az úton, hanem meg sem jelenik a szövetségünk neve a Szövetségkeresőben! (ha jól értelmeztem a dolgokat...) Tehát így megkerülhető az idegesítő sablonlevél áradat, ha esetleg valaki nem szeretne kezdő játékosokkal foglalkozni.
 

DeletedUser9302

Vendég
Üdv!

Még a kezdőknek a lehetőség, hogy klánt keressenek az nem rossz ötlet.
Csak ez a sablonlevél. Nagyon zavar, hogy nem képesek írni pár sort.
Szerintem erről kezdeményezek egy hogy legalábbis, ha az eredmény azt mutatja, vegyék ki ezt a funkciót.
 

DeletedUser9979

Vendég
Olvass el!

Azt szeretném kérdezni, hogy mikor lesz Windows Phone-os változat. Mert ìgy elég nehéz a játék, hogy csak a webes felületről lehet játszani.
 

Moira

Ex-CM
Kedves Játékosok!

Ez az, ami sajnos nem rajtunk múlik. A játék alapjául szolgáló egyes programok (Adobe) ugyanis nem támogatják a windows telefonokat, így mi hiába akarunk, nem tudunk rá fejleszteni. Ameddig az Adobe nem másít elképzelésein a témában, sajnos mi sem tudunk cselekedni.
Van egy elérhetőség, ahol az Adobe felé lehet jelezni, hogy szeretnétek, ha támogatnák a windows phone-t (itt). Sajnos ebben a kérdésben erősen függünk külső tényezőktől.

Tisztelettel
az InnoGames csapata
 

DeletedUser2023

Vendég
Sziasztok!
Sajnos a mai hír alapján egyenlőre nem sok a remény a WP telósoknak!Az Adobe nem tartja a WP platformot nagynak ezért egyenlőre nem fejlesztenek ezen készülékekre!A "jó hír" viszont az nem zárkoztak el a dolgoktól s üzleti ajánlatot kérnek s a tárgyalások fejében lépnek!
 
Fent