Kibeszélő: 2.51

Moira

Ex-CM
Kedves Játékosok!

Hamarosan bevezetjük az új verziót és amennyiben kérdésetek, hozzászólásotok, visszajelzésetek van, arra itt szívesen válaszolunk.

Köszönjük a közreműködést!

Tisztelettel
a Grepolis csapata
 

DeletedUser

Vendég
Kíváncsi vagyok erre a beolvadás dologra, nem lesz rossz frissítés. :)
 

DeletedUser9302

Vendég
Én is várom már.
De ezzel vissza lehet élni, ha sima meghívás ranggal el lehet fogadni.
Én nem ismerem az ötletet, lehet csak az alapító fogadhatja el.
 

Moira

Ex-CM
Ha jól értelmezem a beolvadást, akkor ez simán egy klikkentés szám csökkentő funkció. Ahogy a szavazás is jelezte, nem arról van szó, hogy megmaradnak a fórumok, vagy ezek integrálódnak a másik szövetségbe, hanem arról, hogy nem kell egyenként mindenkinek meghívót küldeni, hanem ha a meghívott szövetség elfogadja a meghívást, akkor minden tagnak a rendszer maga generál egy meghívót, így senki sem marad ki. Tehát ez egy technikai eszköz az adminisztráció könnyítésére.
 

DeletedUser

Vendég
Nagyon örülök némely hibajavításnak, mert eléggé megkeseríthette némelyik az életem...
Továbbá azt szeretném kérdezni hogy itt jelenthetek e további játékkal kapcsolatos hibákat, vagy inkább az ügyfélszolgálati kapun keresztül jelentsem azt?
 

DeletedUser8461

Vendég
Szia,

Minden hibát az ügyfélszolgálaton jelentsetek, mert ott tudják rendszerezni őket, és úgy biztosan eljut a Szupport csapat felé a jelzés, míg a fórumon elkerülheti a figyelmüket, másrészt a fórumot ritkábban nézik.
 

DeletedUser8461

Vendég
A mostani frissítés alapozza meg a játékot, hogy az én ötletemet is be tudják vezetni. Valószínűleg a következő frissítések egyikében.
 

DeletedUser9302

Vendég
Én is.


Jó az ha nem kell 1000 jelentést végig lesni :eek: :p :D :)
 

DeletedUser9302

Vendég
Várom ezt a szövetségmeghívást.
Ki is próbálom :eek: :p :D :)
 
Fent