Kibeszélő: 2.50-es verzió

Moira

Ex-CM
Kedves Játékosok!

Hamarosan bevezetjük az új verziót és amennyiben kérdésetek, hozzászólásotok, visszajelzésetek van, arra itt szívesen válaszolunk.

Köszönjük a közreműködést!

Tisztelettel
a Grepolis csapata
 

DeletedUser9302

Vendég
Háááát!

Kissé vérszegény lett.
Tudom, hogy most 2 hetente nem lesz 50 ezer újdonság, de ez a frissítés, szerintem csak a javításról szól.
 

DeletedUser8461

Vendég
A következőben jönnek az egyszerűsített jelentések, amelyeket megszavaztunk, és hamarosan jön a karácsonyi játék is, avval voltak elfoglalva a fejlesztők.
 

DeletedUser102

Vendég
Hát igen úgy hogy még a Hősök sincsenek benne meg a Karácsonyfa se:(
 

DeletedUser8461

Vendég
Hősök ha minden jól megy december vége, karácsonyfa december 1-je.
 

DeletedUser9302

Vendég
Hát ezeket a Hősöket, nagyon húzzák :(
Már hónapok óta fenn van a Magyar Wikin is :(


Ha még nem tudták tesztelni, vagy még finomítani kell addig ne tegyék ki ország világ elé szerintem.
 

DeletedUser102

Vendég
De a Bétán már voltak hősök:) Csak most változtattnak rajta:)
 

DeletedUser8461

Vendég
Hát ezeket a Hősöket, nagyon húzzák :(
Már hónapok óta fenn van a Magyar Wikin is :(


Ha még nem tudták tesztelni, vagy még finomítani kell addig ne tegyék ki ország világ elé szerintem.

Ami a Wikin fent van, az ízelítő, de annak a 20-30%-át most megváltoztatták. Az oldal tetején szerepel, hogy az adatok egyenlőre csak a Publikus Béta tesztszerveren értendőek. Ahogy a fejlesztők is írták, Decemberben nagy eséllyel jöhetnek.
 

DeletedUser9302

Vendég
Hát már várom is őket :eek:
Egyébként tudom, hogy csak a Publikus Bétán vannak jelen, de ha még nincs kész minek teszik ki?
Reklámnak szerintem nem a wiki a lehjobb :eek: :D :)
 

DeletedUser

Vendég
Igazából, (a mostani adatokat értetendő) ironikus, hogy majd a hősök szerverén veszti a legjobban az értékét a hősök.
Ugyan egy város dupla kultúr? Hát 30 város felett már nem igazán van jelentősége. Egy város 420+ jelzővel majd még nagyobbat üthet de arra már így is ott van ha minden igaz 10% áldás 10% jutalom bónusz 20% kapitány mellé na most akkor ehez 30% lenne a hős ha jól olvastam az az egy ilyen támadásnál 420 jelző 25% szerencsével 800 merem kockáztatni 900 birit visz? :DDDDDD Ez mondjuk tetszik, de még ott a macera fejleszteni küldözgetni mind idő a jelzőkről ne is beszéljünk :DDD a többi bónuszba végképp nem láttam fantáziát.
 

DeletedUser9302

Vendég
A következőben jönnek az egyszerűsített jelentések, amelyeket megszavaztunk, és hamarosan jön a karácsonyi játék is, avval voltak elfoglalva a fejlesztők.


Gratulálok az ötletedhez !!
Sikeresen bekerült a játékba (legalábbis a bétára)!

Remélem még sok ilyen jó ötleted lesz!
 

DeletedUser8461

Vendég
Hát akkor jó, mert én nem láttam, és a verziófrissítésben sincs benne.
 

DeletedUser9302

Vendég
Gondolom a következőben, csak most gratuláltam.
 

DeletedUser

Vendég
"A frissítés dátuma: 2013. december 10. (szerda)"

Bocsánat, hogy beleszólok, de December tizedike kedd. :)
 
Fent