Kibeszélő: 2.48-as verzió

Moira

Ex-CM
Kedves Játékosok!

Kérlek titeket, hogy a frissítéssel kapcsolatos visszajelzéseteket ide írjátok le.
Köszönöm.
Moira
 

DeletedUser9302

Vendég
Na akkor elvileg (remélem tudja kinek emeltem ki) most jön a felület!
 

DeletedUser102

Vendég
Hát nekem meg jobb Már négy éves volt ez a felület ideje volt az új Csak azt nem értem mért marad el a napi belépő bónusz amit mi Magyarok adtunk be:)
 

DeletedUser9302

Vendég
Törlik a belépőbónuszt?
Az kár, mert sokat kedvez +1000 mindenből (egyik fázis) a kisebb játékosoknak.
Bár valamit olvastam, hogy lesz valami orákulum és ott jóslat, meg mittugyamén, olyan lesz mint most a belépési bónusz.
 

DeletedUser8461

Vendég
Nem a belépőbónuszt törlik, hanem az első 7 nap belépési jutalmat. Az orákulum-bónuszrendszert jövőre tervezik.
 

DeletedUser9302

Vendég
Ja jó.
Kezdtem megijedni, egyébként bezgrott, hogy abba a Roadmap-ban olvastam.

-_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _


Engem nagyon zavar az új felület.
A régi szellősebb volt ez olyan, mintha egy kertecbe lenne zárva az ablak.:(
De azért gyors volt a változtatás szóval még szokatlan nekem ez is lehetséges. :D
 

DeletedUser102

Vendég
Nekem jó már meg szoktam a testről a kis nyillal bal oldalt jobb oldalt be lehet zárni az egészet s mindjár szellősebb:)
 

DeletedUser

Vendég
Én is még hozzá kell szokjak, de nekem tetszik :)


Hogy őszinte legyek, 2 és fél év alatt ennél pocsékabb kezelőfelületet még nem tudtak produkálni...
De hát haladnak a korral, amikor azt hinné az ember hogy rosszabbat már nem tudnak kitalálni, rögtön rácáfolnak :(
Ha abbahagyom, emiatt lesz.
Mi a fészkes fenéért kell állandóan felforgatni mindent ?????
Mire megszokná az ember, megint átvariálják, és minden alkalommal csak rosszabbat csinálnak.
Most pl. miért kellett azt a nyomorult felső sávot összevissza keverni ?????
Miért nem volt jó helyen a városnév és a léptetés ?????
Keresgélni kell megint mindent, ha ránézek nem tudom melyik városban vagyok mert nem ott van a neve ahol lennie kellene...
Azok akik ezeket az agyatlanságokat kitalálják, szerintem soha nem játszottak...
 

DeletedUser9415

Vendég
Jó volna, ha be lehetne állítani, hogy a régi vagy az új kezelőfelületet szeretnéd használni a Beállításokban.
 

DeletedUser

Vendég
Ezzel tökéletesen egyetértek.
Vagy keríteni egy programot, hasonlót mint a Timeline Remowe, ami a face-en visszahozza az idővonal nélküli állapotot.
 

DeletedUser102

Vendég
Hogy őszinte legyek, 2 és fél év alatt ennél pocsékabb kezelőfelületet még nem tudtak produkálni...
De hát haladnak a korral, amikor azt hinné az ember hogy rosszabbat már nem tudnak kitalálni, rögtön rácáfolnak :(
Ha abbahagyom, emiatt lesz.
Mi a fészkes fenéért kell állandóan felforgatni mindent ?????
Mire megszokná az ember, megint átvariálják, és minden alkalommal csak rosszabbat csinálnak.
Most pl. miért kellett azt a nyomorult felső sávot összevissza keverni ?????
Miért nem volt jó helyen a városnév és a léptetés ?????
Keresgélni kell megint mindent, ha ránézek nem tudom melyik városban vagyok mert nem ott van a neve ahol lennie kellene...
Azok akik ezeket az agyatlanságokat kitalálják, szerintem soha nem játszottak...

Nekem jó a városnév melett kis nyil összes várost be hozza.Város váltó gom meg a várost szigettel együt:)
 

DeletedUser9189

Vendég
Sokkal komolyabb gondom, hogy eltűntek a bemérésre használt "egységek" Mivel például a gyarmatosító hajót nem lehet látni, csak akkor ha a kikötőben is áll egy. Ugyanez igaz mindenre. Ennek mi értelme volt vajon?
 

DeletedUser

Vendég
Sokkal komolyabb gondom, hogy eltűntek a bemérésre használt "egységek" Mivel például a gyarmatosító hajót nem lehet látni, csak akkor ha a kikötőben is áll egy. Ugyanez igaz mindenre. Ennek mi értelme volt vajon?

Könnyedén be lehet mérni,ha a támadásra kattintva a gyarmatosító hajóhoz (ha nincs a kikötőben ) beírsz egy 1-est .
 

DeletedUser102

Vendég
Nekem gyarmi hajóra rá kat s be méri bár hova viszem be méri:)
 

DeletedUser9302

Vendég
Én nekem sem tetszik :(

De ez van ezt kell elviselni és örülni annak ami jót ad!
 
Fent