Kibeszélő: Új szimulátor

Moira

Ex-CM
A szimulátor egy ideje már nem tudott lépést tartani a játék komplexitásával, ahogy egyre több és több hatást, elemet vezettünk be. Ennek immár vége és a hatások külön részt kaptak a szimulátorban. Nektek hogy tetszik a változás? MI a véleményetek? Mi az, ami jó, mi az, ami rossz és mi hiányzik, vagy felesleges?
 

zola08

Member
A hűség jutalmak várhatóan április 20-tól, keddtől lesznek elérhetőek. Azon játékosok, akik már több, mint 10 éve velünk vannak, természetesen megkapják, csakúgy, mint amikor először bevezettük a hűség jutalmakat. Amikor bevezetjük, akkor a város kinézet mellett az alábbi jutalmakat kapják:

  • 10 x isteni harci stratéga nagyszabású 10. szint
  • 4 x hűség nyersanyag növelő
  • 3 x nagy fegyverkezés
Én ezzel kapcsolatban fejteném ki a véleményem.

Szerintem minden grepolis játékosnak járna valami aki már legalább 1 éve játszik egyhuzamban a játékkal. Elég sok minden tud történni egy év alatt is nemhogy 3-5-8-10 évek alatt én értem azt hogy azoknak kedveskedünk akik 10 éve "játszanak" de akkor a többivel mi van azok kapnak egy fityiszt és ez ezzel le van rendezve? Kicsit unfairnek érzem igazából csak ennyi.. és szerintem ahogy ezen jutalmak lettek számítva lazán lehet kiszámolni egy olyan átlagot hogy bármely játékos kaphasson valamit aki már legalább 1 éve játékosa a grepolisnak. :rolleyes:
 

Moira

Ex-CM
Köszönöm, hogy elmondtad. Természetesen minden játékosunk fontos számunkra, ám vannak időpontok, amikor extra is ki tudjuk ezt mutatni.
Jelenleg az alábbi időpontokhoz kötődnek a jutalmak:
1, 2, 5, 8 és 10.
Ez nem jelenti azt, hogy máskor nem fontosak, hanem, hogy ezeket tekintjük mérföldkőnek.
 

zola08

Member
Ezt én értem de ott az lett írva hogy azon játékosok akik 10 éves account-tal rendelkeznek a "skin" mellé kapják az adott jutalmakat +-ba és én most erre gondoltam hogy ez ami szerintem unfair. A skin senkit nem érdekel igazából de a jutalmakat biztos szívesen fogadná a 9 éves acc a 4 éves acc is stb... + aki mondjuk 2011 márciusban vagy előtte lett már 10 éves account az 2X kap jutalmat?! Ugyanis akkor az kapott egyszer akkor + kap most is a skin mellé?
Érted mire gondolok?
 

Moira

Ex-CM
Lehet, hogy félreértem, amit írtál, ha igen, úgy elnézést.
A jutalmakat mindig a regisztráció évfordulóján kapják meg a játékosok.

Csak aznap.

De ha valaki már több, mint 10 éves fiókkal rendelkezik, nem fogja többé tudni begyűjteni, hiszen elmúlt már az a nap, amikor beszerezhetné.
Ezért ő megkapja, noha nem most van a regisztrációs ideje. Ha valaki 9 éve játékosunk, akkor az majd a 10. éves regisztrációján kapja meg ugyanazt. Mindenki csak egyszer kapja meg a csomagot, ami az adott évhez kötődik.

A 10. éves húségjutalom az új. Eddig nem volt. Eddig a 8. év volt az utolsó, most vezetjük be a 10. évnek a csomagját.
 

zola08

Member
Értem ez világos is. Elméletben erre gondoltam ugyanis a kérdés lényege az volt hogy ők akkor semmilyen formában nem kapják meg 2X a jutalmat.
 

Lajos74

Member
Érdeklődnék, hogy az új város kinézetet 20-tól ígértétek a 10 éve játszó játékosoknak. A mai nap ez már elérhető lesz?
 

csongi8

New Member
Érdeklődnék, hogy az új város kinézetet 20-tól ígértétek a 10 éve játszó játékosoknak. A mai nap ez már elérhető lesz?
Engem meg az érdekelne, hogy a világ csodái kinézet az azok számára lesz elérhető, akik csodás szervert megnyertek vagy azoknak akik koronával rendelkeznek?
 

zola08

Member
Hát elvileg mind2-nek járna mert a korona azt jelöli csodáss szervert nyertél (úgy rémlik) de mondjuk az új kinézetet úgy tudtam 14.-én behozták már fullban:oops:
 

csongi8

New Member
Hát elvileg mind2-nek járna mert a korona azt jelöli csodáss szervert nyertél (úgy rémlik) de mondjuk az új kinézetet úgy tudtam 14.-én behozták már fullban:oops:
nem mindegy, hogy felhúztál elsőnek 4 csodát akkor nyered meg a szervert, vagy felhúztad mind a 7-et akkor kapsz koronát, előbbit általában versennyel döntik el a csodázó felek, a 2. meg megegyeznek, hogy mind a 2 csapat megkapja a koronát (lásd Sestos de ez a lista nagyon hosszú)
 

zola08

Member
Jogos sorry úgy vélem az lenne az igazi ha kapná ha nyert szervert és annyi.
(Nem tudom mi volt ott nem játszottam)
 

zola08

Member
Hali. Azon kérdésem lenne csak nálam van az új szerón (Olünthoson) régi szimulátor rendszer? Nincs vele bajom mert mindent kitudok számolni többnyire csak a nárcizmus beszámítását nem de ez meg annyiból előny hogy ha anélkül számolva talán vagy éppen sikerül egy foglalás akkor a nárci mellett szinte biztos szóval ezért nem nagyon zavar :D de valahol érdekel miért a régi van :D
 

zsolt40

New Member
Sziasztok! Szeretném megkérdezni, 2010 06 hónapba regiztem a grepóba, és miért nem kaptam meg a hűség jutalmat? Vagy nem is fogom meg kapni?
 

zola08

Member
Hali. Azon kérdésem lenne csak nálam van az új szerón (Olünthoson) régi szimulátor rendszer? Nincs vele bajom mert mindent kitudok számolni többnyire csak a nárcizmus beszámítását nem de ez meg annyiból előny hogy ha anélkül számolva talán vagy éppen sikerül egy foglalás akkor a nárci mellett szinte biztos szóval ezért nem nagyon zavar :D de valahol érdekel miért a régi van :D

Esetleg kapok rá választ? :D
 
Fent