Ki mit szerert a játékban

DeletedUser6544

Vendég
Én azt szeretem, hogy idegeskedhetek a szövetségem miatt:D
 

DeletedUser1598

Vendég
én azt szeretem, amikor jelző nélkül küldik a 800k-s játékosok a komplett támadó seregeiket:D
 

DeletedUser6544

Vendég
Ellenem sajnos jelzőket is küldenek, de örülök, hogy ellened nem!
 

DeletedUser

Vendég
Ez attól függ, hogy ki a támadód.


Én már jártam úgy is, hogy foglalni akartak, kiütöttük a foglalást, közben még záporoztak a támogatások. Az egyik ellen pedig megtámadta a városomat és kitakarította onnan a saját csapattársainak a védőit :D

Természetesen a védelmi pontokat mind én kaptam kcool


De kaptam már támadásban 200 biremát(!), éjszakai bónuszban!!!

Persze sajnos nem csak ilyen amatőrök támadtak, de hát nem lehet elvárni mindent.
 

DeletedUser6544

Vendég
Nekem olyan volt, hogy foglalni akartam, már benn volt a gyarmi, erre valaki foglal és kiüti a gyarmim. Nagyon mérges lettem!:mad::mad:
 

DeletedUser

Vendég
Nem csodálom. Sajnos engem is ütött ki csapattársam keek

Igaz nem írtam ki a foglalásba. Annyira nem szoktam bízni a foglaló topicban mert van kém, és az továbbítja, onnantól meg már csak szerencse függvénye, hogy kiütik-e vagy sem.
 

DeletedUser

Vendég
Én a ranglistát imádom <3
A játékosok, a szövetségek sokféleségét. Meg amikor a sok kezdő azt hiszi, hogy túl járt az eszemen, én meg persze tudom, hogy a támadó seregét a legközelebbi kis városba küldte ki térni... xD
 

DeletedUser

Vendég
El tévesztetted a fórumot azt hiszem. :) Nem a bugokhoz szeretted volna írni? o_O
 

DeletedUser

Vendég
Vicceltem. :)
Mellesleg, hogy ne csak offoljak azt is nagyon szeretem, hogy szinte bármikor fordulhat a kocka egy háborúban. :)
 

DeletedUser9344

Vendég
A játék egész Szövetségek részét, és a lehetőséget, hogy mások városa elfoglalható. Ez a kettő annyira kiemelkedővé teszi a Grepolist, hogy még soha fele ilyen jó stratégiai játékkal sem találkoztam.

A komolyságot félretéve: Mikor egy legózó abbahagyja a játékot, és egy 10000-res várost tudsz elvinni minimális veszteséggel, amikor minden kezdő saját szövetséget alapít, amikor megnézik a levelem, és nem válaszolnak ( :mad: ), amikor a tagok jelzik, hogy elolvastak valamit, közben elfelejtik, mit olvastak, mikor valaki szó nélkül nyomja be a szabadság módot, mikorvalaki szó nélkül szabira megy, és még a szabadság módot sem nyomja be, mikor a zárolást stratégiai célokra használják fel (azért az ravasz dolog!), és legfőképpen mikor egy háborúban vesztésre állunk, de megnyerünk egy csatát, azt hisszük van esélyünk... :) Na meg a már említett a szövetség vezetésével járó idegeskedés miatt... Az felejtehetetlen :)

Elnézést, hogy sokat írtam, de sok meghatározó pontja van a játéknak.
 
Fent