Ki mit szerert a játékban

DeletedUser

Vendég
Ide leírhatjátok mit szerettek a játékban (azt is írhatjátok amit nem szerettek de azzal ne rontsátok el a topit :mad: )
 

DeletedUser

Vendég
azt hogy foglalhatók :D
ja és amit nem szeretek: a multisokat (bár szerintem őket sokan nem) :D
 

DeletedUser1598

Vendég
A szabályok áthágását... na jó nem...:D A szabályokat áthágó játékosok keresését és jelentését:)
 

DeletedUser

Vendég
Na jó, bevallom: Szeretem a sokak számára érthetetlen káromkodó levelek olvasását aminek a témája hogy farmolom :p
 

DeletedUser102

Vendég
Azt hogy valami mindig változik hol pozitiv hol negativ irányba ,most várom 2.0 verziot:):)
 

DeletedUser

Vendég
azt hogy stratégiai játék :)
Stratégiai játékok for ever :cool:
 

DeletedUser

Vendég
a játék kiszámíthatatlanságát! Persze pozitív értelemben:cool:
 

DeletedUser

Vendég
szeretem

Van szövetségi fórum.
Elnevezheted a városodat.
Jó a hangulat. :D
 

DeletedUser

Vendég
Én azt szeretem az egészben, hogy megkeseríthetem mások életét:D:D:D
 

DeletedUser

Vendég
Az biztos hogy néha olyan levelek jönnek hogy csak nézek mint a moziba...annyi esze nincs hogy lehet meglehet oldani egy normális levélel..:confused:
 

DeletedUser

Vendég
Az ilyen leveleket a címsorában szereplő kis felkiáltójeles borítékra történő kattintással érdemes jelenteni. Míg játszottam, bele-belegondoltam abba, hogy mi lenne, ha ezeket a leveleket - ezt a kommunikációs stílust - az én kiskamasz gyerekemnek küldené valaki, akármilyen játékban. Nos, csúf gondolatok fogalmazódtak meg a fejemben.

A Grepolis stratégiai játék. A vélt vagy valós sérelmekért (de beszélhetünk-e valós sérelmekről egy játékban?) nem trágár hangnemmel, hanem seregekkel kell elégtételt venni. A város elvételét nem ordenáré levelekkel, hanem visszacsapással, visszafoglalással kell megtorolni.
 

DeletedUser

Vendég
hogyha alaposan meggondoljuk, hogy aki trágár levelet küld egy város elvételéért, akkor kiderül, hogy a való életben is ilyenek történnek, mert ha nem nyer, akkor már mindenki hibás, de ő szent. És persze, az a legnagyobb baj, hogy szinte 3 játékosból 2 ilyen, nem beszélve arról aki nem játszik. Még nincs tapasztalatom, ilyen-olyan dolgokról, de néha amit látok iskolában/bárhol undorodok a korosztályomtól. A múltkor szereplés gyakorláson voltam a templomban és egy évfolyamtársam kézenállt! a templom kellős közepén, normális az ilyen? És sajnos sok Grepolisistáról ilyen véleményem van, amikor leanyáznak, meg elküldenek bizonyos helyekre :(
Csak az a baj, hogy ez általánosságban van a gyerekek fejében és nem úgy, hogy nagyon megerőltetik magukat és mondanak egy szemetet, hanem egyre durvább és durvább dolgok általánosságban...Na én ilyenkor gondolkodok azon, hogy maradok vagy inkább elhúzok innen más országba?
 

DeletedUser

Vendég
Sajnos ez van :(

Szerencsére nálunk annyira nem vészes a helyzet, és engem a játékbanaz ilyenek nem akarnak sose megtalálni :D

Hogy a témánál maradjunk: szeretem villámozni az ellenséget és segíteni a társaimnak lehetőleg kis távolságban, vagy áldással :)
 
Fent