Kettős kitüntetés

DeletedUser1598

Vendég
Felhívnám a tisztelt Szupport figyelmét, hogy az egyszer már javítottnak titulált hiba... VISSZATÉRT!!! Igen, újból megjelentek a kettős kitüntetések... Az 1. szint melletti kitüntetés mellett megtalálható egyesek profiljában a 2. szint ugyanabból a kitüntetésből... Gammán láttam az esetet.
 

DeletedUser

Vendég
én elég sokszor. Pl.: ha megnézed valahol a gammás áldozat kitüntetésemet, akkor látod, hogy van egy a sor elején és végén. De másnál a tengerek urával van így
 

DeletedUser

Vendég
Felhívnám a tisztelt Szupport figyelmét, hogy az egyszer már javítottnak titulált hiba... VISSZATÉRT!!! Igen, újból megjelentek a kettős kitüntetések... Az 1. szint melletti kitüntetés mellett megtalálható egyesek profiljában a 2. szint ugyanabból a kitüntetésből... Gammán láttam az esetet.
az én profilomban is jelentkezett a hiba deltán, megkaptam a 100. helyeset és a 30. helyeset
 

DeletedUser

Vendég
Sajnos a kitüntetésekkel kicsit nagyobb probléma is van, ami már jelezve van a fejlesztők felé, remélhetőleg orvosolni fogják nemsokára.
 

DeletedUser

Vendég
A zétán pedig nincs kitüntetés... hiába vagyok már a kezdetek kezdete óta az egyik tengeren az első 10 be....

A Epsilonon meg indítottam egy várost építettem két bányát és be kerültem az első 100 közé :D
Hogy van ez?
 

DeletedUser4197

Vendég
alphán szinte minden 5 dik játékosnál látni lehet akinek lehet a kitüntetéseit látni!
 

DeletedUser1598

Vendég
És az a sziget ura kitüntetés se akar látszódni... Vagy annyira szégyelli mindenki, hogy nem mutogatják:p
 

DeletedUser

Vendég
Nos én is láttam már két egyforma kitüntetést. (áldozat, tengerek ura)

Szerintem az áldozat nem BUG, mivel, ha többször befoglaltak, akkor nyilván többet is kapsz, mivel csak egy fokozata van (tudomásom szerint)

De a 2db (különböző fokozatú) tengerek ura egy profilban az 1értelműen BUG :p
 

DeletedUser

Vendég
Jut eszembe kitüntetések.... az éjjel kaptam egy nap támadója kitüntetést... nem mintha zavarna, mert jól mutat, csak épp béke van így érdemtelenül került hozzám (meg esetleg másokhoz is). Szerintem ez is egy bug lehet, sajna :eek:
 

DeletedUser

Vendég
12 óráig lehetett támadni, tehát ha te támadtál, akkor lehetséges, hogy annyi egységet öltél meg, ami a legtöbb volt akkor a szerveren.
 

DeletedUser

Vendég
Na igen, erről el is feledkeztem... igen 12-ig támadtam párat :) Köszi
 

DeletedUser

Vendég
Én azt figyeltem meg, hogy a pl. nap hódítója kitüntetést következő napra kapjuk.
Láttam olyan kitüntetést, ami December 25-re szólt, pedig a hódításai az illető játékosnak 24-én voltak.
Meg láttam 24-ei hódításost is (annyit elárulok, hogy már írt az illető ebbe a topicba :)), és 23-án voltak a városfoglalásai.
 

DeletedUser

Vendég
az én vagyok Alphán:) Egyébként azért kapjuk úgy, mert megvárja éjfélig, hátha valaki többet hódít és nehogy tévedés legyen, ezért megvárja az egész napot
 

DeletedUser

Vendég
Na ezt én nem tudtam. Köszi az infót!

Egyébként grat a kitüntetéshez :D
 
Fent