Kereskedelem, piac

DeletedUser

Vendég
A legutóbbi frissítés óta nem jelzi azonnal a beérkezett árukat a raktárban. Ha pedig egyik városomból a másikba küldök nyersanyagot, akkor a beérkezés után sem ugrik vissza a maximális kapacitásra a kereskedelmi mennyiség. Nagyon zavaró, és sokszor bosszúságot is okoz, mert ha egyszerre 6-7 városban is gyártok, akkor nem emlékszem pontosan minden elindított mennyiségre, és volt már, hogy feleslegesen küldtem újabb adagot, kifolyt, ugyanis már beért egy másik városból, csak nem frissült.
 

DeletedUser

Vendég
Vagy írni kell a supportnak, vagy megvárni a verziófrissítést.
 

DeletedUser9302

Vendég
Én írtam a supportnak egy hibával hamar válaszoltak.
Szerintem gyorsak, de hallottam negatívumot is.

Mindenesetre Lebadoval értek egyet.
 

DeletedUser

Vendég
Sajnos az ilyen jellegű hibákat a support nem tudja orvosolni, mindenképpen a verziófrissítés lehet a megoldás. Az utóbbi időben tendenciaszerű lett, hogy minden frissítés alkalmával 2-3 addig jól működő dolog "elromlik". Korábban ez nem volt jellemző.
 

DeletedUser9302

Vendég
Sajnos mi ez ellen nem tehetünk semmit.
Várnunk kell.
Nemtudom most, hogy lesz ez a Béta Csoport kicsit talán részletesebben tudják csinálni a dolgokat.
 

DeletedUser9537

Vendég
Vagy írni kell a supportnak, vagy megvárni a verziófrissítést.

A legutóbbi újítások óta nekem se jó pl a piac, meg még pár dolog. Olyan az egész mintha kicsit elcsúszott volna. Írtam a suportnak, azt javasolták kapcsoljam ki a script et. Ami a gépen be sincs kapcsolva. Szóval a suport se tud mindig, mindenbe segíteni. Más nincs várni kell hátha a következő frissítéssel helyre áll a rend. Mivel piacolni nem tudok, addig a szomszédaim járnak jól az átküldött nyersivel ami fölöslegben megmarad nekem.

Ne habozz és ne keress kifogásokat! Egyszerûen indulj el és csináld! Indulj és csináld!
 

DeletedUser9302

Vendég
InnoGames GmbH
Harburger Schloßstraße 28
21079 Hamburg
Fax: 040 7889335 21
E-Mail: info@innogames.de

Javasoljuk az e-mail használatát. Jelezzük továbbá, hogy német és angol nyelvű üzeneteket fogadnak.



Az InnoGames elérhetősége.
 
Fent