Kappa bug

  • Témaindító DeletedUser1598
  • Kezdés ideje

DeletedUser1598

Vendég
Na, kezdjük, én folyamatosan írom ide őket:

1. Szinte akármilyen új ablakot nyitok is meg, mindig fölugrik az Invalid Response felirat.

2. A szövetségi fórumban az Új kérdőív felirat alatt ott a link egy/egész része szöveg formájában. (GPEvents.global.trigger, stb.)

3. Szövetségi Fórumban lévő "fórumfülek" akkor is kékek, ha nincs új hozzászólás/módosítás bennük, mindaddig, míg be nem zárjuk, majd újra meg nem nyitjuk a fórumablakot.

4. Viszont a Szövetségi Fórum felirat alatt, a bal oldali, kék sávban nem mindig jelenik meg a kis pergamen, hogy új hozzászólást írtak/szerkesztettek.

5. Ha egy város "infó" részét megnyitom, alul, a helytartós szöveg helyett csak ennyi látszik: "A H"

6. A szövetségi fórumon belül, jobb oldalt, alul lévő "Nagyítás" link semmit nem csinál... (Firefox 5.0)

7. Az akadémiában, bármire is viszem rá az egeret, semmiről nem ír semmit, nem jelenik meg az a kis információs ablak. Se hogy mi az, se hogy mennyibe kerül, mennyi idő, stb...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Sziasztok.

Az Iota világon játszok,és tegnap délután óta nem tudok sajnos belépni:(
A bejelentkezési oldalon hiába irom be a nevet,jelszót,mégsem lép be.
Hivtam a vodafont,elvégeztem a modositásokat az internetes beálitásoknál,de ugyanugy nem müködik,nem tudok belépni:(
Tudna vki segiteni h mit lehetne tenni?


Elöre is köszönöm.
Miki.
 

DeletedUser

Vendég
Elolvastam,ugyanezeket a beálitásokat végeztem el,mégsem lehet belépni:(
 

DeletedUser

Vendég
Csak a szokásos szöveget tudom leírni:

Kérlek keress fel minket az Ügyfélszolgálaton keresztül! Ott rendelkezésre állnak a szükséges rendszeradatok, hogy segíteni tudjunk!
 

DeletedUser

Vendég
Irtam ott azt mondják h a vodafonnal egyeztesek,mint internetszolgáltatoval.
De ott meg azt mondják nincs hiba,ugyhogy nem tok mit csinálni.
Akkor törli majd a játék a profilom,hiába áldoztam rá anyi idöt,mert nem tudok belépni.
 

DeletedUser

Vendég
Foglaltam egy szellemvárost.Most Pedig nem tudok visszamenni a rendes,fejlatt váőrosomban.:mad:Mit tegyek?
 

DeletedUser

Vendég
A szövetségi fórumban nem lehet oldalt váltani, most a 2.08-bevezetése óta
 

DeletedUser

Vendég
A fejlesztők már dolgoznak a hiba elhárításán. Egy kis türelmet kérünk!

Addig is azt tudom javasolni, hogy a megnyitott fórum ablaknál másold be az alábbi parancsot a böngésződ címsorába és üss egy entert:
javascript:$("#threadtitle").css({'float':'left'});$(".forum_pager").css({'position':'absolute','z-index':'1000'});return false;

Ezt sajnos minden klikkelés után meg kell ismételni, de addig is segít, míg a fejlesztők kijavítják a hibát.
 

DeletedUser

Vendég
Kérlek, keress fel minket az Ügyfélszolgálaton keresztül! Ott rendelkezésre állnak a szükséges rendszeradatok, hogy segíteni tudjunk!

Off:
Lassan kezdem unni ezt a szöveget, következőre kitalálok valami újat.:D
 

DeletedUser1598

Vendég
Most látom, a szövegek egyre többet javulnak:)

A város infós ablakában alul: "A H" helyett már "A He" szerepel:) Sőt! A kalmáros jelentést, ha akkor nyitottam meg, mikor a kalmár nem tartózkodik városomban, eddig alul csak ennyit írt: "Érk" Most már "Érkezés Ho" van kiírva! :p
 

DeletedUser6523

Vendég
Üdv.

Nekem az a problémám,hogy a térképen bármely gombra rátudok menni,de ha a városra megyek a város képet látom,de a funkicoít nem tudom előhívni,egy épületre se megy rá.
Mozilla Firefox 5 öt használok,de Internet Explorerel se működik.
Létszi segítsetek! köszi
 

DeletedUser

Vendég
Próbáld meg azt, hogy törlöd a sütiket és előzményeket.

Ha úgy sem jó, akkor ügyfélszolgálat.
 

DeletedUser

Vendég
Képfeltöltés.

Sziasztok!
Szeretném megkérdezni miért nem lehet napok óta képfeltöltőt használni?
Eléggé nehéz ha az embert 23 támadást kell legépelni mikor ki esik be a városomba.
Mint kiderült utólag a szövetségemben másoknak sem mükszik.
Ja és a közzététel felrakása is komoly kihívás volt már tegnap néhány társamnak.

Üdvözlettel: Zsolt
 

DeletedUser

Vendég
Ha a képfeltöltő.hu-ra gondolsz, akkor fogalmam sincs.
Viszont ebben az esetben javaslom az imageshack.us-t. Ez így egy képfeltöltő, viszont szerintem megbízhatóbb. (már nem egyszer láttam olyat más játékban, hogy külső szövioldalon a "kép nem található" szöveget hozta ki a képfeltöltő). Az imageshack-nél ez nekem még sosem történt.
 

DeletedUser1598

Vendég
Nekem se működik, szerintem már nem kompatibilis az új verzióval...:)
 

DeletedUser

Vendég
Ja sajnos szerintem az lesz amit Lordpb mond.

Nekem alfán mindig is működött bár mostmár nem tudnék utánanézni :confused:

Legfeljebb ha beregisztrálok valahova :D
 
Fent