Kapitány

DeletedUser7254

Vendég
Hali!
Az lenne a kérdésem hogy a támadásszervezőben be lehet valahogy állítani hogy amutomatikusan elinduljanak a csapatok amiket beállítottam, vagy rá kell mindig kattintani ha el akarom indítani őket?
 

DeletedUser

Vendég
Ezzel duplázzák a HP-t?
_rz_k_www.kepfeltoltes.hu_.png
 

DeletedUser

Vendég
A hatása alatt szerzett hp-t duplázza, a már meglévőket nem.
 

DeletedUser5938

Vendég
Na erre baromira kíváncsi lennék, mert két gyarmit buktam eddig. És hogyan indíthatom a tervet nem automatikusan?Vagy mindegy. Moira is nézhetné ezt a fórumot, mert nem tudom, minek vonnak le a kapitányért 100 aranyat, ha nem működik!!!
 

DeletedUser

Vendég
Hello!

Kérlek egyértelműbben fejtsd ki a panaszodat,és Moira sem tud egész nap fent lenni!
 

DeletedUser

Vendég
Moira a magyar Supportot irányítja, az InnoGames-el is kapcsolatban áll, emellett éli a magánéletét.
Neki a Grepoolisért tudtommal nem jár semmilyen fizetés, hobbiból csinálja. Örülj, hogy van, aki hajlandó ezt csinálni.

A problémádat érthetően fogalmazd meg, ha választ is vársz rá.
 

DeletedUser

Vendég
Tudod, más is hajlandó lenne egyáltalán Support lenni, csak tudod, valakinek nem adatik meg, hogy ez a megtiszteltetés érje!

És én sem értem a problémát!
 

DeletedUser

Vendég
Ha az első mondat nekem szólt, akkor arra annyit tudok mondani, hogy a Support bizonyos időközönként felvételt hirdet köreikbe. Ha gondolod, jelentkezz nyugodtan, de az sem egy leány-álom. Az ügyfélszolgálaton keresztül is segítened kell a jónépnek (az menne neked szerintem), az arany-vásárlási gondokkal foglalkozni, meg a mittudoménmilyen bannokkal foglalkozni, elmagyarázni miért kapta (kultúráltan), stb. Nem kis munka ez, csodálom is az embereket, akik ezt képesek huzamosabb ideig csinálni.
Én anno egyszer próbálkoztam a jelentkezéssel, akkor nem vettek fel, de utólag belegondolva nem is bánom, mert rájöttem, hogy nem nekem való.
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem minden ember maga dönti el, hogy megpróbálkozik-e ezzel, és konkrétan ebben a kis monológban magamra gondoltam! Az arannyal kapcsolatos problémákat Moira vizsgálja ki, és én is szívesen segítenék az embereknek a Segítségkéréseikben! De ne offoljunk itt, és amúgy sem rólam, a Support-ról szól ez a Topic!

És kérjük a kérdés feltevőjét fejtse ki bővebben a kérdését!
 

DeletedUser

Vendég
Hali!
Az lenne a kérdésem hogy a támadásszervezőben be lehet valahogy állítani hogy amutomatikusan elinduljanak a csapatok amiket beállítottam, vagy rá kell mindig kattintani ha el akarom indítani őket?

A támadásszervezőnek nem feladata, nem is volt feladata, hogy a csapataidat indítsa, azokat neked magadnak kell elindítanod. A támadásszervező pusztán figyelmeztet, hogy a csapataid indítandók egy bizonyos időpontban.
 

DeletedUser

Vendég
Azt szeretném kérdezni, hogy telefonról miért nem tudom egyszerre sarcolni a falvakat? A kapitány aktív. Ha gépről játszom akkor tudom egyszerre sarcolni őket, de telefonról nem.
Mikor aktiváltam a kapitányt ez nem volt oda írva. Ez viszont igen: "Egyetlen kattintással gyűjtheted be az összes elkészült készletet a falvaidból..."
 

DeletedUser

Vendég
Szóval nem....Így mi értelme a fórumnak? (erre se fogok választ kapni gondolom)
 

DeletedUser8281

Vendég
A fórumon alapvetően a játékosok kommunkálnak egymással. Erre a kérdésedre csak a support tud válszt adni,irj neki és biztos, hogy rövid időn belül választ fogsz kapni.
 

DeletedUser

Vendég
Addig sírtam nincs cipőm,míg nem találkoztam olyannal akinek nem volt lába!
 

DeletedUser8558

Vendég
ÉN IS SOK MINDENRE SZERETNÉK PL ARRA, HOGY HAGYHATTÁL CSERBEN MINKET.:mad: ... Shift+R javítja ennek a képnek a minőségét. Shift+A javítja az oldal összes képének minőségét.:mad: ... Shift+R javítja ennek a képnek a minőségét. Shift+A javítja az oldal összes képének minőségét.
 

DeletedUser

Vendég
az én problémám a következő 200 tetü aranyat fektettem a kapitányba ugy gondoltam ez az egyetlen használható prémium funkció a támadástervező miatt és mit ad isten pont a támadástervező nem működik..... rámegyek a városra tervez hozzáadom az egységeket és ennyit tudok csinálni mást nem időpont ilyesmi meg sem jelenik a súgot végig olvastam "felugrik az idő hozzáadás" de sajnos kurvára nem ugrik fel......tehát 200 aranyér szintén matekozhatok manuálisan tervező nélkül köszi grepolis
 

DeletedUser9975

Vendég
Ha megnyílt a támadástervező és rákattintasz a városnévvel egy sorban valamelyik egységre, akkor lenyílik alatta egy ilyen:
S87CVrP.png

Ott tudod az időt beállítani. Elég szerencsétlen a kezelése, mert általában ugyanarra az időpontra tervezi az ember a támadást, vagy támogatást, de minden városnál újra elölről be kell állítani az időt.

Azt ne nagyon várjátok, hogy majd a támadás előtt időben jön a figyelmeztetés az indulásra, mert legtöbbször 10-20 perccel később jön. Már jó 1 éve jelentettem a hibát, azóta se javítják ezt a prémium funkciót.
 
Fent