Kalmár és egységek képzése

DeletedUser8281

Vendég
Sziasztok

A következő lenne a javaslatom. A kalmár 3 különböző portékát kinál és 2 fajta nyersanyagot. Először is, hogy milyen nyersit ad kedvező áron, az legyen szabadon választható. Másodszor a kalmár hozzon az adott városba minden potencionálisan fejleszthető egységből, beleértve a mitológiai lényeket is. Tehát egy-egy alkalommal akár a 7 féle harcosból és a 2 mitológiai lényből is lehessen vásárolni. Javasolnám továbbá, hogy abban az esetben, ha valakinek 7 városa van már, akkor induljon egy újabb kalmár, és minden 7. város után újabb és újabb. Ez által biztositható lenne, hogy minden városba eljut 1 hét alatt a kalmár. Javasolnám még egy tengeri árukkal kereskedő kalmár bevezetését is, akiknél limitált számban lehetne mindenféle hajóból vásárolni. Az egységképzéssel kapcsolatban pedig azt szeretném kérni, hogy 10 lehetséges hely legyen a kaszárnyába és a kikötőbe is, igy egy nekifutásra, egy áldás alatt lehetne pótolni mindent. Most például a kikötőbe 7*21 jelzőhajó pakolható csak be egyszerre maximum.
 

DeletedUser7873

Vendég
Űdv mindenkinek,
El olvastam a kalmárról szóló javaslatot,tehát én is eggyes dolgokat ugy látom,hogy jó volna,és pedig:
-a nyersi felvásárlása szabadon választható legyen az jó volna,
-de az a sok kalmár nem hiszem,hogy helyes lenne,
-de volna nekem is egy ötletem és pedig a mitológiai egységeket,lehessen meg venni Isteni áldással,persze bele értve,hogy milyen Istent imád az a város,ahová a kalmár érkezett,
-ami azt illeti a hajó vásárlása is jó volna a kalmártól
Tisztelettel antamon
 

DeletedUser8281

Vendég
A több kalmárt azért javasoltam, mert ha valakinek sok városa van, akkor nagyon ritkán jut el a kalmár 1-1 városba. Nekem most több mint 100 városom van, tehát negyed évente jut el a kalmár egy-egy városba.
 
Fent