Küldetések hiba???

DeletedUser

Vendég
Kaptam egy olyan küldetést, hogy építsek 5 gyors szállítóhajóból álló flottát.
A jutalom 5 gyors szállítóhajó.
Elfogadtam a küldetést.
Felépítettem az 5 gyors szállítóhajót.
A küldetésnél pedig nem jelenik meg a "jutalom begyűjtése", csak az, hogy "Már elfogadtad".
Én is tudom, hogy már elfogadtam, de kérem a jutalmat!
:)
 

DeletedUser8281

Vendég
Próbálkozz egy frissítéssel vagy ki- belépéssel.
 

DeletedUser

Vendég
Sikerült megoldani a problémát.
Illetve megoldódott magától.
Valószínűleg azért nem adta az ajándékot, mert más hajó nem volt a kikötőben.
Éppen portyázni vannak, de mivel gyártásban volt néhány jelzőhajó, így amikor az első elkészült, akkor azonnal megkaptam ezeket is.
 

DeletedUser

Vendég
sziasztok. A falusi küldetésre szeretném felhívni a figyelmet. még hozzá a kikényszerített hűség. azt vettem észre hogy sajnos ugyan úgy csökken a falusiak hűsége kifosztásnál, mintha nem lenne ez a pár órás bónusz. és persze ugyan úgy fellázadnak pedig nem is volt olyan alacsony a hűség szint 73% volt az első öt perc kifosztásnál. a 2. alkalommal már be is lázadt a falu. akkor volt olyan falum ahol a 93% le esett 89% ha egyszer ki fosztást alkalmaztam. talán még annyit hozzá teszek hogy a hibák a 5 perces ki fosztásnál jelentkeztek. a más idö limitet nem próbáltam ki
 

DeletedUser

Vendég
Amint aktiváltad a kikényszerített hűséget, azonnal fosztottál?
Akkor gyakran lázad.
Nem lehet kiigazodni rajta, hogy mikor lázad.
 

DeletedUser

Vendég
igen ki próbáltam hogy vártam kb 2. órát is de ugyan úgy be lázad a falu ahol már 70% körül van.
 

DeletedUser

Vendég
Abban az esetben lázad a gépi falu, ha a kikényszerített hűség hatása alatt van egy másik hatás is a városon, aminek következtében a falvak hangulata 5%-al csökken óránként. Ha akkor használod a kikényszerített hűséget, amikor a városon nincs más varázslat és 80% a hangulat, akkor nem fog sem csökkenni, sem lázadni a gépi falu.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

- A küldetés címe: Menekült, vagy préda?
- Választott opció: extra ezüst termelés
- Effekt: "Gyengített védelem

A városod védekező egységei 4 óra 30 perc órán keresztül -30%-kal gyengébbek."

Probléma: Mikor rákattintok a kihívásra, nem 4 óra 30 perc a visszaszámlálás, hanem 14(!!!!!) óra 30 perc.

Ezt nem érzem korrektnek, főleg, hogy utólag meg se szakítható ez a vacak...

Gyors választ várok! Köszönöm
 

DeletedUser8461

Vendég
Szia Sándor,

Ez nagy valószínűséggel elírási hiba. Várd meg, amíg az eredetileg kiírt (4 óra 30 perc) letelik, és utána ha még mindig fennáll a hiba, akkor írj egy Szupport jegyet (beállítások/ügyfélszolgálat). A másik, hogy próbáld meg törölni az ideiglenes adatokat a böngésződből (Ctrl+Shift+Delete)
 

DeletedUser

Vendég
A probléma továbbra is áll... Még mindig vissza van 5 óra...
Sebaj. Éjszakaiba csak nem csapkod meg senki...
 
Fent