Különos veszteségek

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Van a szomszédomban egy 175 pontos falu, a gazdája elhagyta.
Kiirtottam a hat kardforgatóját, és egy darabig csak parittyásokkal fosztogattam.
Minden rendben volt, míg el nem küldtem a kardforgatóimat. Kiirta hogy -17 szerencse, és hogy két kardforgató meghalt.:eek:
Védők nem is voltak, és akkor mi lett az embereimmel?:confused: Netán nem volt szerencsém és belefullattak a tengerbe, nem hiszem.:(
 

DeletedUser690

Vendég
Minden falunak van egy alap védelme, még ha egységek nincsenek is benne.
Ezzel mindig számolni kell, ezen kívül hozzá jöhet még a fal mérete, szerencse stb.

A szimulátorral érdemes próbálgatni, hogy mikor mennyi egység hal meg.
 

Moira

Ex-CM
Más személyek is küldhetnek elhagyott városba védő egységet, pl. egy támadó sereg elől menekítik saját csapataikat.
 

DeletedUser924

Vendég
Üdv Mindenkinek!

Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogyha kikémlelek egy falut, és szimulátorral -30%-os szerencsével és parancsnokkal a védő részéről szimulálva minden esetben nyerek, a támadásban miért nem nyertem, sőt, minden egységemet elvesztettem. A supportnak tudok küldeni jelentéseket is, ha kér...

Tisztelettel
Wasy
 

DeletedUser

Vendég
a kémlelés és a gyakorlati támadás között eltelt időben a védekezőnek haza érhettek csapatai farmolásból, háborúból, képezhetett is egységeket.
 

DeletedUser924

Vendég
Nem , ugyanis, a raktára tele volt, vagyis inaktív volt, megnéztem, hogy az elmúlt napokban mennyit fejlődött, és 2-3 napja volt fent... Miért ment volna farmolni, ha 24 nyersanyaga volt a raktárában??? Valamint már jópár napja kémlelem...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Akkor: beállítások menü --->> ügyfélszolgálat opciót javaslom.
 

DeletedUser

Vendég
Lehet hogy valaki bevédte. Direkt azért, hogy a konkurens farmolók seregét "inkognitó" kiiktassa.

Nincs valami aktív jóakaród a környéken?:D
 

Moira

Ex-CM
Mások bevédése mindig egy opció, viszont ha kétségeid vannak, akkor a beállítások - ügyfélszolgálat - kérdések menüben konkrét adatokkal ellátva többet is tudunk tenni, hogy kiderítsük, hiba történt-e, vagy valaki stratégiát alkalmazott ellened.
 

DeletedUser

Vendég
Hát nálam is probléma adódott amit viszont igen nagy hibának tartok.
Üres falut támadok aminek 6-os fala van. 400 támadóból 13 meghal, hogy van ez(12 kardos 1 hoplita)? Következő ugyan ott történt áldozat 1 parittyás 1 hoplita, 1 lovas, 1 szekér. Ezt nagyon felháborítónak tartom főleg azért mert a phalnx ki van fejlesztve és a parancsnok aktiválva van.:mad:
 

DeletedUser

Vendég
nekem meg olyan nagyon furcsa problémám van hogy támadok egy srácot és mindig be tudtam menni hozzá a falát is le szedtem a seregét ki írtottam meg minden de.. most az utolsó támadás nagyon meglepő és felháboritó volt! :mad: ki kémkedtem a srácot 0 fala és 2 kardforgatója volt és én 80 parittyás és 1 katapultot küldtem DE minden katonámat elvesztettem!...
na ezt hogyan?
akkorát döbbentem hogy az csak na ...
most már ritkábban fogom támadni :S
(az számit a védésébe hogy mien gyakran támadom?)
 

DeletedUser

Vendég
Ma reggel volt egy erdekes vedesem.
Foglalas kozben probalkoztak a tamadok.
Gyujto hajobol odakuldtem jopar tucatot, veletlenul se jusson at senki.
Berkezik az utes, 16 jelzohajo. Ahogy az a nagykonyvben meg van irva, mind a 16 szep komotosan porig eg. Nezem a vesztesegeim, nagy kover nullak, 16 gyujtohajo, es mit ad isten, mero szolidaritasbol a gyarmatosito hajom is elmerul.
MIERT?
Hiaba olvasom ujra es ujra a gyujtohajo leirasat, tomeges ongyilkossagra buzditast sehol sem latok...
A hajo koltsegei nem igazan hatnak meg, de hogy a foglalasom ezen elmenjen, az mar sok.
Nagyon szeretnem tudni, hogy kuszobolhetem ki az ilyen selejtes hajok epiteset, vagy rosszabb esetben az EMO-s legenyseg toborzasat...
Azt is el birnam viselni, ha szepen idecsatolnatok a varost, mint ahogy annak a leirasok szerint tortennie kellett volna.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
na, ezek tenyleg erdekesek. :(
eddig azt hittem csak a szallitokkal van kavaras, de latom a szimulator egy az egyben sz..t se er tengeri szimulacional...
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent