könnyű városfoglalás,véletlen jöttem rá

DeletedUser

Vendég
megoldódott a problematika!!!!!!!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Nem talállak Gamma szerveren. Ez melyik szerveren történt?

Dragonrk
 

DeletedUser

Vendég
elmondanád ha már ilyen ügyes vagy? Én most kezdtem bele a várus fuglalásba nem tudom sikerül -e. várom válaszod!
caspian
 

DeletedUser

Vendég
Nemsokára állást foglalunk ebben a kérdésben, ami a hírek között lesz majd.

Dragonrk
 

DeletedUser

Vendég
elmondanád ha már ilyen ügyes vagy? Én most kezdtem bele a várus fuglalásba nem tudom sikerül -e. várom válaszod!
caspian

ez egy bug volt...

Ráküldtem éjszakára az összes támadómat(gy.hajó is benne volt) egy semmi falura,erre meg nézem reggel a jelentést,és el volt foglalva a falu...

Lázítás nélkül!

Ez elég rossz,mert a kh után akarták csinálni hogy kiküszöbölik a fél másodperc alatt elfoglasz 1 falut.
Ezért vezették be a 12+12 órás lázítást,hogy a n00bok is tudjanak játszani.



a support visszaadta a kulturszintemet,meg a gy.hajót.
Ja,a falu most a supportot gyarapítja xD


peace:D
 

DeletedUser

Vendég
Az jó...mert én meg mindent elkövetek, hogy a 3. falum is el tudjam foglalni de egyszerűen nem tudom....minden feltétel adott...erre most meg elviszik az orrom elől! Feladom....elment a kedvem...(gamma)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Hírtelen falufoglalás.

Sziasztok.
Az az igazság,hogy nem voltam teljesen tisztába a Gamma világ foglalási szabályával.
Hogy előbb lázítani kell majd utána foglalni.
Többször próbáltam egy falut foglalni,úgy ahogy az alfa és béta világban.Nem sikerült.
Majd kipróbáltam hogy a lázításnál mi történik?Elküldtem a gyarmatosító hajót lázítási módban.A lázítás elindult,de a gyarmatosító hajó visszatért.Azt gondoltam hogy nem sikerült a foglalást elindítani.Így elindítottam egy másik falut foglalni.
Azt pedig szinte azonnal el is foglaltam.
Nem állt szándékomban "csalni"!!!!!
Nem tudom hogy mi történt.Talán még mindig hibás a gamma világ?
 

DeletedUser

Vendég
Ez nem bug, nem kell megijedni. Gondolom te is szellemvárost támadtál.

Itt lehet olvasni a jelenségről.

Dragonrk
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Köszönöm.Akkor a szellemvárost azonnal belehetfoglalni!
 

Moira

Ex-CM
Igen, mivel a szellemvárost nem kell senkitől sem elvenni, vagyis nincs aki ellen lázítsál, és nincs olyan játékos sem, aki közvetlenül károsul az azonnali foglalástól. Persze a közvetlen konkurancia, aki szintén szemet vetett a szellemvárosra, az igen.

Meg aztán sietni is kell, mert a szellemvárosok folyamatosan és gyorsan épülnek le, ahogy az idő telik.
 

DeletedUser

Vendég
valaki azt mondja el nekem, hogy nekem miért nem adta be a városfoglalás ill. lázadás szitás lehetőségét, csak a sima támadást ( rablást) holott minden adott volt? viszont az én városomat úgy elfoglalták, hogy a várfalat sem rombolta le, (lázadás nem volt) sőt amikor a városban volt az ellenség, nem engedte aktiválni a miliciákat!!! akkor mi értelme??? ennyire logikamentes a játék? nekem a logika azt mondja ha várfal van , az ellenség kinn marad ill. ha lázadás van, s a lázadók beengedik az ellenséget, akkor aktiválhatom a miliciát.
 
Fent