Kérdések..

DeletedUser9721

Vendég
Üdv!

Nekem lenne pár kérdésem, a harci szellemről nincs sok információ a grepolis súgon, pedig lényeges a napokban vesztettem egy nagyon kis sereg ellen. A következő kérdésem van ezzel kapcsolatban, hogy mikor áll vissza 100%-ra a harci szellem? A másik pedig, hogy miért van az nem szellem városra támadok, nem is millicía ellen, igaz ,hogy bedarálják a nagyon nagy seregem ,de miért nem kapok semmi harcipontot, ha elvesztem a harcot egy csatában??

köszönöm előre is a választ! :D
 

DeletedUser

Vendég
A wikin a képleten kívül nem lehet nagyobb segítség: Harci szellem - Morál.
Harci pontot akkor nem kapsz: az egységeid nem ölnek meg ellenséges egységeket, csak milícia semmisül meg az ellenségnél, vagy szellemvárost támadsz. Itt ennél konkrétabban nem nagyon tudunk foglalkozni a kérdéssel, csak az ügyfélszolgálaton keresztül.
 

DeletedUser9302

Vendég
Tudna valaki segítnei, a morálla meg a szerencsével?

Ezeken nem bírok eligazodni, a wikit meg nem értem.
 

DeletedUser

Vendég
A szerencse véletlen, abban nem lehet segíteni. Egy véletlen generátor hozza ki, hogy egyes támadások milyen szerencsével végződnek.

Mi is a morál? A morál a játék egy olyan szabályozója, ami a lemaradt, kevés pontszámú játékosoknak ad esélyt a védekezésre, a nagyobb játékosokkal szemben. Ennek a lényege, hogy a nagyobb pontszámú játékosok, amennyiben kisebbeket támadnak, akkor a csapataik nem olyan lendülettel támadnak, mintha erős ellenfél ellen mennének, mert nem tartják kihívásnak a csatát. A játékos bármikor ellenőrizheti, hogy kivel szemben lenne kevés a morál a lenti képlettel.
A morál minden esetben a támadó nézőpontjából megjelenő érték. Ha azt olvasod, hogy +30%, akkor a támadó fél seregei a max. képességük 30%-val harcoltak (vagyis annyival gyengébben). A 100% az alapérték. Amennyiben megtámadsz valakit, akkor az alábbi képlet érvényesül: [(védő játékos pontszáma/támadó játékos pontszáma)*3+0.3]*100
 

DeletedUser

Vendég
Mikor indul az új!gyors! világ?
Mert ugye 2 világ van...mind a kettő lassú...
Ezek szerint gyorsnak kell jönnie!
 

DeletedUser10343

Vendég
Mikor fog a játék normális üzemben működni??? A hazatérő seregek nyersanyagok nem látszanak, nem tudom újra küldeni vagy elhasználni csak ha folyamatosan frissítgetek!!!! Nem lopom én a nyersit és az áldást keményen megdolgozom azért , hogy elhozzam másoktól, de nem egyszer buktam már nem keveset emiatt nem beszélve a seregek indítása és vissza hívása körüli lottózós idő mizériáról, ettől nem élvezetes a játék csak lego
 

DeletedUser7314

Vendég
Sziasztok, azt szeretném meg tudni hogymelyik évben indult pontossan a Grepolis, és melyik szerver volt az első.!

Előre is kösönöm a választ


rocy
 

DeletedUser10430

Vendég
Szia,
A világok a görög abc betűi szerint haladnak. Ebből következik, hogy az első világ az Alfa volt.
Én nem vagyok olyan tapasztalt, hogy az első szerveren is ott lettem volna, de úgy 5 éves a grepolis. Pontos adatot sajnos nem tudok, de az Artemisszia event azt hiszem, az 5. születésnap alkalmából került a játékba.
Remélem, valamit tudtam segíteni.

Levente
 

DeletedUser10037

Vendég
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy egy világ mikor zár be? Milyen feltételeknek kell teljesülnie ahhoz, hogy bezárjátok?

Köszi a választ előre is!
 

DeletedUser10430

Vendég
Szia,

Ha 300 alá, vagy e körüli értékre csökken a taglétszám, 4 hétig fut még a szerver, aztán bezárt. Ezt egy külön ablak fogja majd jelezni...
4 héttel előtte mindenképp pontosan tudod, ha fellépsz, elviekben.
 

DeletedUser102

Vendég
hát nem ugy nézki sok az inaktiv csak néha néha fel néznek hogy ne töröljék őket:)Mennyi idő a törlés?:)
 
Fent