Kérdések a Hyperborea világról!

DeletedUser8629

Vendég
Sziasztok!

A Hyperborea világra a Hősök be lesznek-e íktatva valamikor? Ha igen, mikor?
 

DeletedUser9415

Vendég
Szia!
Ez attól függ, hogy hogyan fogadják a játékosok a hősöket a Tau-n, ha tetszik akkor be lesznek, ha nem akkor nem lesznek bevezetve. (Én legalábbis így tudom.)
 

DeletedUser9070

Vendég
Kedves Játékos!

Az Innogames ezt a nemzetközi fogadtatáshoz is köti, nem tudjuk megígérni, hogy a TAU világon pozitív fogadtatás esetén be fogják a hősöket a már futó világokon is vezetni, és ez alól valószínűleg a békés Hyperborea sem kivétel. Amint biztosat tudunk, feltétlen meg fogjuk osztani a játékosokkal, de addig nem szeretnénk találgatásokba kezdeni.

Porphyrion
 

DeletedUser9302

Vendég
KKKKL.PNG


És egy kultúrom sincs, na ez a szívás!

Hyperborea : 393 503

:mad: :mad: :mad: :mad:
 

DeletedUser10488

Vendég
Jó lenne ha módosítanák kicsit a Hyperborea szervert

Jó lenne ha módosítanák kicsit a Hyperborea szervert pl.:

1. A gyarmi hosszabb távot is megtehetne
2. Jó lenne hébe hóba megjelenő bónuszos falú amiért nagyobb csata menne
pl.: 20%-al több népesség és 20%-al több nyersanyagtermelés
3. Jó lenne ha a harcok során lehetne találni aranyat 1, 2 illetve 5 db ot kb amit ugyan úgy hazahoznak a katonák mint a nyersanyagot.
 

DeletedUser10488

Vendég
Jó lenne ha lenne egy olyan gomb ha nagyon gyenge a net valakinek mert mobilnete van lenne egy gomb amivel gyengébb grafika és kisebb memóriát emésztene fel a gyorsabb használat érdekében és ha újra ráklikkel visszaáll eredetibe.

pl.: csak egy sárga kép és felsorolja az épületeket fejlesztési lehetőség ha a szövegre klikkel belép, vagy valami hasonló a tengeren kék valami egyszerű grafika.
 

DeletedUser10604

Vendég
sziasztok!
valamikor lesz új békés világ?
Nekem egyedül az tetszik, és ott lenne esély jó helyezésben lenni.
 

DeletedUser9070

Vendég
Kedves Játékos!

A pillanatnyi állapot szerint új békés világot nem indítunk.
 

DeletedUser10604

Vendég
azt szeretném megkérdezni, hogy ezen a világon fel lehet-e adni egy várost, hogy visszakapjuk a kúltúrpontot?
 

DeletedUser10823

Vendég
Szerkesztők

Most, hogy már több szerveren is működnek a hősök itt is be lehetne vezetni.
Artemisz istennő is hasznos lenne és a kibővített akadémia.
Athens világban működik.
 

DeletedUser10430

Vendég
Fí óta vannak hősök és Artemisz illetve 17786 pontos város.
Az előtti szerverekre való bevezetésre volt korábbi igény, de a fejlesztők nem hajlottak a változtatás felé.
 

Niros

New Member
Itt lehet kérdezni a Hyperborea világról!
Üdv!
Azt szeretném megkérdezni, hogy ebben a világban mikor válik egy város szellemmé? Láttam olyan városokat, pontosabban játékost, aki több mint 42 napja (ugye ez a szabi maximális ideje) inaktív, hogyan lehetséges ez? Tudtommal azok szellemmé válnak, aki a maximális szabin felül inaktívak...
 
Fent