kérdés

DeletedUser

Vendég
Az újraindított fiókkal kapcsolatosan az Ügyfélszolgálaton keresztül várjuk a jelentkezésedet.
 

DeletedUser

Vendég
medúza vs. lovas

Üdv Mindenkinek!
Az volna a kérdésem, hogy 99 lovas értékével mennyi medúza lesz egyenlő.
(vagyis hány medúza ad ki 99 lovast)
Köszi a választ, előre is.
Zsolti
 

DeletedUser

Vendég
hát a lovast önmagában nagyon hamar megöli a szúrós katona.
 

DeletedUser

Vendég
Rákattintasz a támadás párbeszédpaneljén a Mégsem gombra.
 

DeletedUser1598

Vendég
De ez csak a sereg elindítása utáni 10 percben lehetséges. Utána már nem lehet visszavonni őket.
 

DeletedUser

Vendég
Foglalás...

Sziasztok!

Volna egy igen érdekes helyzet:
Elindítottam a foglaló hajómat egy teljesen üres városba ( előtte kipucoltam), az út 28 óra volt, ezalatt az idő alatt annak a városnak a tulajdonosa, amit foglalni akartam szabadságra ment, mikor most beért a foglalóhajóm minden egységem semmivé lett...
Ez miképpen lehet???
Előre is köszönöm a segítségeteket!
Üdv: Máté95
 

DeletedUser

Vendég
Pl.: Megtámadtad, és meghalt minden egységed, azaz nem jutottál át a védelmen.
 

DeletedUser

Vendég
A várost teljesen kipucoltam, nem volt benne semmilyen egység...
 

DeletedUser

Vendég
De a 28 órából 20-on már szabin volt, és nem hinném, hogy olyan jó lenne a termelése a maga 2 városával, hogy csak úgy simán ki tudjon védeni egy 50 jelzős és 4 hidrás támadást...
 

DeletedUser

Vendég
Akkor nem tudtad volna megtámadni. Ha már szabadság módba érnek be a csapataid, akkor nem támadhatod meg a játékost. Kaphatott támogatást, nem tudhatsz róla, hogy milyen védelme volt.
 

DeletedUser

Vendég
sziasztok urak/hölgyek,

nem olyan régen kezdtem, vadul olvasom a fórumot-szabályokat-kommenteket és így tovább, de lenne néhány kérdésem (közte néhány idióta is számotokra, szerintem). Szóval, ha nincs kikötőm, akkor hogyan támad esetlegesen meg egy olyan, akivel nem vagyok egy szigeten? De fordítva is mehetne a kérdés, hogyan lehet olyat támadni egy másik szigeten, akinek nincs kikötője?

köszi és üdv

lacca
 

DeletedUser

Vendég
1. válasz: nagyon. Az, hogy téged támadjanak, nem feltételez nálad semminemű fejlesztést.
2. válasz: nem.
 

DeletedUser

Vendég
Szia Viharvadász,

figyelmetlen voltam, nem ebbe a topikba kellett volna írnom a kérdést, elnézést!

Lenne még néhány kérdésem, azokkal átmegyek a normálisba, köszi.

üdv

lacca
 
Fent