kérdés

DeletedUser

Vendég
egyértelműen, azokkal támadj, amit legkönnyebben pótolsz vissza
 

DeletedUser

Vendég
chat

Üdv Mindenkinek!
Az volna a kérdésem, hogy ha belépek a chat-be, miért nem tudok írni bele semmit se? Nem kapok cursort, csak azt látom, hogy a többiek chat-elnek, és én nem tudok. :mad:
Miért van ez? :confused:
 

DeletedUser

Vendég
Gondolom, IE-t használsz. Használj Firefoxot, Operát vagy Chrome-ot.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Megszeretnék támadni egy velem kb ugyan olyan erősségű harcost,de neki a klánjában erősebb és több harcos van,akkor most ha megtámadom lehet utána visszavág a klán vagy támadás közben kisegíttik őt a vereség elszenvedésétől??? Vagy ha már megtámadtam akkor már nem avatkozhatnak bele a védelme támogatásában??
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem tedd fel magadban a kérédst hogy Te mit csinálnál hasonló helyzetben ha a társadat támadnák?
És meg tudod a válasz.
Egyébbként szerintem alapban segítenek....és ha nincs szerncséd még el is veszik a városod...
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Valaki mondja már meg nekem, hogy hogyan lehet az, hogy van még a városomban (támadás alatt állok) 19 birema, és felkelés robbant ki???????

Köszi a választ
Aqua
 

DeletedUser

Vendég
A felkelés kirobbantásához csak szárazföldi győzelem kell. A foglaláshoz kell szf. és tengeri egyaránt.
 

DeletedUser4711

Vendég
Érdeklődni szeretnék,hogy ha elfoglalják városaim közül az egyiket, akkor a kultúrpontok elvesznek vagy lehetővé teszik hogy foglaljak egy másikat rögtön, vagy újra kell a kultúrpontokat gyűjteni?
 

DeletedUser

Vendég
foglalhatsz egyből egy másikat, vagy akár azt a városod is visszafoglalhatod
 

DeletedUser

Vendég
Kultúrpontokat növel. 300 harci pont = 1 diadalmenet = 1 kultúrpont = 1 lépés a köv. kulturális szint felé.
 

DeletedUser

Vendég
Város

Sziasztok, én tegnap este beléptem grepolisra és minden városom meg volt elrendeztem mindent.
Ma reggel beléptem és új várost adott nekem mint mikor minden városunkat elfoglalnák.
Megnéztem és a 3 városom már szellemváros.
Ez mért van így?
Kicsit idegesít.
 

DeletedUser

Vendég
A Beállítások menü Újraindítás funkciója segítségével újrakezdted a játékot. Ilyenkor a régi városaid szellemvárossá válnak, Te pedig újrakezded a játékot ugyanebben a világban a térkép szélén egy kezdő várossal.
 

DeletedUser

Vendég
Igen újrakezdtem, de így elvesztek a városaim, ez mitől történt?
 

DeletedUser

Vendég
mert újrakezdted, kapsz a térkép szélén egy új alap pontú várost, miért mit hittél, hogy a térkép szélén 3 ugyanakkora várossal kezdesz?
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem,hogy melyik a legjobb,legerősebb szárazföldi támadó összeállítás!
Vizen is ugyan ez a kérdésem:)
 

DeletedUser

Vendég
szárazföldön parittyás hoplita vagy szekér (3:1 arányban) és lovas
tengeren nem lehet taktikázni ezzel, mert 2 tipus van: a támadó hajó és a védő hajó
támadó hajó: jelző hajó, trirema (nagyon drága, nem éri meg az árát ez)
védő hajó: birema trirema és néha életmentő lehet pár gyújtóhajó is (de külön várost nekik ne építs, lassúak)
 

DeletedUser

Vendég
adam 101, én nem akartam újra kezdeni, a játék kezdette újra velem.
 

DeletedUser

Vendég
akkor sokáig voltál off, és ilyenkor elvesztesz mindent megint csak (ez 3 hét után következik be, te mázlista vagy akkor, mert általában törli a szerver ezeket az acc-kat)
ui.: nem adam101 vagyok, hanem edem101, nekem nem mind 1, az adam a tesómra emlékeztet :)
 
Fent