Kérdés

DeletedUser

Vendég
Azt szeretném megkérdezni, hogy tudok-e a szövetségi fórumba képeket vagy videókat feltölteni? Ha igen mi a menete ennek? Köszönettel Hobbyt
 

DeletedUser

Vendég
Képet tudsz BB kóddal berakni,viszont ha jól tudom videót nem sajnos.:(
Mikor pötyögtetsz felül vannak kis ikonok.Katt a kép ikonra,majd ahol a kurzor villog,bemásolod oda a kép pontos címét.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
:p

Elég volt abból, hogy folyamatosan off, a témához nem illő hozzászólásokkal töltöd tele a fórumot!
---
Messalina



Lehet csinálni, de az nem lesz hosszú életű. Dragonrk
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Foglalás

Ha foglalnak akkor a többi világba se ahol játszok oda se lehet bejelenkezni?:confused:
 

DeletedUser

Vendég
!

megtámadtam egy szellemvárost, nem kevés katonával és hajóval, senki nem jött haza mind ott haltak:eek:....... több mint 2000 pontos a város...... nem értem hogy verhetett el ennyire mikor szellemváros??:confused:
 

DeletedUser

Vendég
Kémleld ki akkor kiderül, hogy verhetett el ennyire. Bár ezt célszerűbb lett volna támadás előtt megtenni. Ha nem küldtél elég jelzőhajót és a városban voltak birémák akkor a csapataid lehet, hogy partra sem tudtak szállni.
 

DeletedUser

Vendég
de akkor kap egy olyan placsnit, hogy sírtenger, már ... egységed veszett el harc nélkül. Vagy nem?
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Megszeretnék támadni egy velem kb ugyan olyan erősségű harcost,de neki a klánjában erősebb és több harcos van,akkor most ha megtámadom lehet utána visszavág a klán vagy támadás közben kisegíttik őt a vereség elszenvedésétől??? Vagy ha már megtámadtam akkor már nem avatkozhatnak bele a védelme támogatásában??
 

DeletedUser

Vendég
attól függ! Vannak olyan klánok amik abszolút nem támogatják egymást. Hiába van nagy pontszáma. Nagy valószínüséggel nem fognak megtámadni téged, ha csak egyszer támadsz. De bevédik ha megtámadtad. Ha a tagjai közel vannak, akkor lehet, hogy előbb ér be a támogatás, mint a támadásod!
 
Fent