Kérdés

  • Témaindító Korábbi játékos
  • Kezdés ideje

DeletedUser11424

Vendég
Sziasztok!
Azt szeretném megkérdezni ,hogy mikor fog új világ indulni ? Kb-ra megtudjátok mondani/jósolni?
A válaszokat előre is köszönöm :)
 

DeletedUser11499

Vendég
Hali az hogy van ha elindítok egy gyarmatosító hajót és közben elfoglalják a városom akkor a gyarmatosító hajó megszünik vagy gyarmatosítani fog nekem?
 

DeletedUser11934

Vendég
Hali az hogy van ha elindítok egy gyarmatosító hajót és közben elfoglalják a városom akkor a gyarmatosító hajó megszűnik vagy gyarmatosítani fog nekem?

szerintem megszűnik mivel egyszer kipróbáltam sokszor ostromolták a városomat küldtem egy gyarmatosítót és mikor célba ért volna elfoglalták a városom és megszűnt a gyarmatosítás a kívánt cél helyére. :'(
 

DeletedUser11934

Vendég
Üdv mindenkinek az volna a kérdésem olyan 2019.09.01 -én kezdtem el az új világot a MYONIA nevűt kb ötödikéig fel tudtam lépni de aztán mikor fel szerettem volna lépni a világba ez az üzenet jelent meg pirossal "A Bejelentkezését Deaktiváltuk. Próbálja meg később újra"
Aha megpróbáltam 2 óra múlva ismét ugyanaz a szöveg, még 2 és még 2 óra elteltével aztán egy nap elteltével de még mindig képtelen vagyok a belépésre de a haverok akik meghívtak benn vannak én meg kin mi a probléma okozója tudja e valaki rá a választ?

Még a supportnak is írtam egy levelet de 2 napja semmi hír...
 

Moira

Ex-CM
Üdvözletem!

Technikai okokból sajnos le kellett zárnunk a világot, ez valamennyi szülinapos világot érinti az összes Grepolis nyelvi verzióban. A fejlesztők dolgoznak rajta, hogy mihamarabb vissza lehessen kapni a világot, de a hét eleje előtt pontos választ nem fogunk tudni adni róla.

A rendszerben aznap este valamennyi kérelmet megválaszoltuk, kérlek, hogy nézd meg a kérelmeid között, hogy nem zártad-e le véletlenül, vagy nincs a megválaszoltak között, ugyanis nincs nyitott kérelem a témában. Érdemes a fórum hírek rovatát is nézni, illetve a Facebook oldalunk közössége nagyon aktív, így ott is ki szoktuk tenni ilyen esetben a híreket.

Sajnálom, hogy ilyen eset állt elő és elnézést az okozott kellemetlenségekért.

Tisztelettel
a Grepolis csapata
 

DeletedUser12016

Vendég
Kompenzációként minden játékosnak, aki aktív volt a világ lezárása előtt, 14 napig ingyen állnak rendekezésére a tanácsadók.

És vajon mikor és hol.. mert nekem sehol..
 

DeletedUser12016

Vendég
Szép reggelt fórum.. Meg kaptuk a kompenzációt.. köszönjük MÓD...
 

DeletedUser8239

Vendég
Üdv csak azt szeretném megkérdezni hogy megtudja mondani valaki mikor várható a következő ewent és hogy milyen ewent lehet?
 

Eragon270

New Member
Sziasztok igaz eszt utoljára még 2012 ben volt.De régen ki tudtuk rakni a profilunkra egy galambot hogy az adott világot percre pontosan mikor kezdtük eszt szeretném kirakni de sehol sem találom tudna valaki segíteni.
 
Fent