Kérdés

  • Témaindító Korábbi játékos
  • Kezdés ideje

DeletedUser102

Vendég
ez akkor ez nem jó s türhetetlen s erre is kellene valami szabály mert :Egy 480 pontu városu játékosnak nagyon sok kp kellene ujabb városhoz de ha átadja városait bár kinek s igy ő megint tud foglalni ez nem fair Play a kis játékosok ellen igy ez nem játék:(:(
 

DeletedUser8239

Vendég
Üdv azt megkérdezhetem hogy milyen esemény várható húsvétkor pontosan és hogy mikor kezdődhet?
 

DeletedUser

Vendég
Tudunk valamit arról, hogy a következő szerver milyen sebességű lesz? Vagy indul egyáltalán még 4-es sebességű szerver valamikor?
 

DeletedUser8239

Vendég
Azt megkérdezhetem hogy mikor jöhet az új falu rendszerrel magyar szerver?
 

DeletedUser8239

Vendég
Üdv mindenkinek.
Ezt a dolgot azért írom ide mert nnem tudom pontosan hova írhatnám.
De ha jól tudom legkorábban Március 24 én kezdődik a Húsvéti esemény és egyfajta célba lövős lesz. ha jól tudom.
És ha azok lesznek a díjak amikre gondolok akkor egész jó mulatság lesz napi szinten.

Amúgy a fejlesztőknek.
Remélem ezen ünnepség alkalmából az új falu rendszerrel végre indulhat egy magyar szerver.

Tisztelettel és üdvözlettel
Barbossza
 

Moira

Ex-CM
Üdvözlet mindenkinek!

Sajnos nem tudom még, hogy mikor fog az új falu rendszerrel szerver indulni. De nemsokára valóban lesz húsvéti esemény. Holnap mindent kihirdetek ezzel kapcsolatban. Köszönöm a megkeresést.

Moira
 

DeletedUser8239

Vendég
Üdv azt megkérdezhetem hogy mikor indul új szerver az új falu rendszerrel.
 

DeletedUser8239

Vendég
Üdv most csak azt szeretném megkérdezni hogy mikor várható új esemény a grepolison.
 

DeletedUser8239

Vendég
Könyörgöm bárki aki tud valamit mondják el mikor várható esemény.
 

DeletedUser8239

Vendég
Csak azt szeretném megkérdezni hogy várható bármi a pünkösdel kapcsolatban?
 

DeletedUser9484

Vendég
Majd ha lesz azt kiírják a fejlesztők/moderátorok. Felesleges 2 naponta megkérdezni. :) Amúgy pünkösdkor szerintem semmi se lesz, bár sose tudni.
 

DeletedUser9222

Vendég
Üdv

Kövi eventről van valami hír, hogy mikor várható vagy bármi?
vagy majd ha a fejesek úgy gondolják? :)

pl. októberfest lesz-e és ha igen előtte lehet-e számítani másra is?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser11344

Vendég
Üdv

Kövi eventről van valami hír, hogy mikor várható vagy bármi?
vagy majd ha a fejesek úgy gondolják? :)

pl. októberfest lesz-e és ha igen előtte lehet-e számítani másra is?

Szia!

Biztos vagyok benne, hogy itt fórumon vagy/ill. Facebook oldalunkon a jövőben több rendezvény lesz. Játékon belüli rendezvényekkel kapcsolatban sajnos nem tudok választ adni, ha ilyenre sor kerül, az okvetlen meg lesz hirdetve! :)

K.
 

DeletedUser11381

Vendég
Sziasztok
Egy kérdés.
Elbuktam egy várost. Fellázították a várost de még nem telt le az idő, hogy foglalhassák. Több támadás is jött közben egymás után. Egy támadás alkalmával kiküldtem a csapataimat, hogy ne essen bennük kár. Beért a támadás, mire a játék kidobott, hogy elvesztettem a várost. Ezt így nem igazán értem miért, ill. mivel még nem volt foglalható, ugyan vesztettem de ilyenkor nem jutott az ellenség kezére sem a város ugye?
 

DeletedUser11344

Vendég
Sziasztok
Egy kérdés.
Elbuktam egy várost. Fellázították a várost de még nem telt le az idő, hogy foglalhassák. Több támadás is jött közben egymás után. Egy támadás alkalmával kiküldtem a csapataimat, hogy ne essen bennük kár. Beért a támadás, mire a játék kidobott, hogy elvesztettem a várost. Ezt így nem igazán értem miért, ill. mivel még nem volt foglalható, ugyan vesztettem de ilyenkor nem jutott az ellenség kezére sem a város ugye?
Szia!

Kérlek ezzel a kérdéssel az ügyfélszolgálatot keresd fel :)

Üdv
 

DeletedUser11392

Vendég
Sziasztok.
Van egy problemam az alkalmazassal.
Mikor megjelent ithaka vilag alapitani akartam ott varost de mikor ramentem a vilagra meghalt az alkalmazas nem toltotte be a vilagot zeusz a kepen es grepolis felirat.
Probaltam gyorsitotarat torolni.
Az alkalmazas adatait is toroltem mar illetve az alkalmazast is toroltem semmi nem segitett ugyan az a problem.
Mas telefonnal is probaltam azzal is ugyan ez a helyzet.
Esetleg van meg valaki akinek szar?
Vagy valami megoldas?
 
Fent