Kérdés

  • Témaindító Korábbi játékos
  • Kezdés ideje

DeletedUser10571

Vendég
Sose értettem mi jó az 1-es szerverben. :D

Nem kell egész nap itt ülni sokkal nagyobbak a menetidők...persze, kinek mi :D
Egy gyors világban nagyon kell figyelni mert 10 perc alatt beütheti valaki a városodat...és rég volt már olyan 1-es világ ahol van is valami tét ezt várom én LYOVIK remélem igazad lesz
 

DeletedUser10430

Vendég
1-es szerver lesz, mert rég nem volt.
4-est szerettek volna a legtöbben, akik gyors szervert akartak, van hol játszaniuk. Azaz játszanunk.
És sok játékos szeretne most egyest.
Egy 2-es szerverre ezután nem sok mindenki menne. Vagy 1-es, vagy gyors, de 4-es most nyílt.
 

DeletedUser8239

Vendég
Azt szeretném megkérdezni hogy mikor várható a legközelebbi event a grepolison?
Ez elég fontos lenne számomra.
 

DeletedUser8239

Vendég
Üdv nem rég azt kérdeztem hogy mikor várható a következő event.
És köszönöm a gyors választ.
Ezt folytatva most az iránt érdeklődnék hogy milyen event várható majd és ha nem gond elmondanátok a részleteket?
 

DeletedUser8239

Vendég
Azt szeretném megkérdezni hogy mikor várható a halloween event kezdése?
 

DeletedUser8239

Vendég
Üdv csak azt szeretném megkérdezni hogy a karácsonyi eventen kívül lesz más esemény is idén?
 

DeletedUser102

Vendég
Sziasztok!!

Hol is van a uj szerverről a le irat sehol s holnap után jön ha igaz:(
smiley_emoticons_no_sad.gif
 

DeletedUser8239

Vendég
Azt megkérdezhetem hogyan lehet a béta teszt szerverre menni?
 

DeletedUser8239

Vendég
1. Azt megkérdezhetem hogy nagyjából meddig fog tartani az új falu rendszer tesztelése a béta szerveren?
2. Amikor az új falu rendszert bevezetik ugye majd újra el kell foglalni a már most meglévő falvakat?
3. Ha a teszteléseknek vége akkor majd mikor lehet várható az újítás?
 

Moira

Ex-CM
Sajnos egyelőre nem tudom, hogy mennyi ideig tart a tesztelés, hiszen az játékos számtól is függ.
Biztos, hogy a tesztelést követően először hiba javítás jön és csak utána kerül bevezetésre. Nem hiszem, hogy a már aktív világokon bevezetésre kerülne, hiszen a lényege ennek a rendszernek pont az, hogy azok, akik most ismerkednek a játékkal, ne úgy kerüljenek ki a kezdő védelem alól, hogy nem tudják, hogyan kell harcolni, hanem már harci pontokat szereztek a csatákban. Meg akarjuk növelni a kezdő védelem alatti csaták számát. De persze biztosan nem tudunk még, hiszen a tesztelés folyik, a visszajelzéseket várjuk! Bármilyen nyelven, bár én elsősorban a magyarra számítok ;)
 

DeletedUser102

Vendég
Sziasztok!!

Kérdésem a következő lenne!

Van egy szövetség annak egyik tagja foglal városokat az ellenféltől ez eddig rendbe :De utána harc nélkül adogatja szövi társainak vagy haveroknak tovább a városokat vagy más szövi tagoknak 20-30 várost?Ezért nem jár valamilyen bünti?:
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif
 

DeletedUser10430

Vendég
Üdv!
A szövetségen belüli városcsere nem szabálysértés. ;)
 

Moira

Ex-CM
Régebben ez szabályszegés volt a fair play szabály keretein belül, ám az új szabályok szerint nem (persze ez az "új" sem annyira új már, csak az utolsó módosításra kell itt gondolni).

Ez akkor és csak akkor szabályszegés, ha az átadó-átvevő azonos interneten vagy gépen játszik, vagy ha az átadó csak az átvevő kiszolgáló fiókja (pushing), de egyebekben nem játszik, csak az az egy célja van, hogy a fő fióknak városokat szerezzen-neveljen.
 

DeletedUser102

Vendég
tehát az se baj ha más szövinek adja át a városokat ingyen:(
 

DeletedUser10430

Vendég
Nem. :) A városok átadásának gyakran stratégiai okai vannak.
 
Fent