Kérdés

  • Témaindító Korábbi játékos
  • Kezdés ideje

DeletedUser10430

Vendég
Jó kérdés.
Ez engem is érdekel.
De valószínűsíthetőleg erre a Szupport sem tud választ adni.
A statisztikai oldal függelten az Innogamestől.
Idővel biztosan lesz.
 

DeletedUser

Vendég
eltűnt 500 aranyam amit kereskedtem.
azt mikor kapom vissza??
 

DeletedUser10430

Vendég
Nekem még megvan, amit kereskedtem és nem költöttem el :cool:
De szerintem is hasonló oka lehet.
 

Moira

Ex-CM
Mindenkinek, akinek ilyen típusú gondja van, érdemes az ügyfélszolgálati panelen megkeresni minket. Köszönöm!
Igen, a hétvégi leállással kapcsolatban merülhetnek fel ilyen esetek. Elnézést kérünk a problémákért.
 

DeletedUser9415

Vendég
Sziasztok!
Lenne egy kérdésem: Ha a támadó és védő csapatok egyszerre (másodperc pontossággal) érkeznek egy városban akkor megszokott formájában folyik a harc, vagy a védő csapatok nem harcolnak?
Pl.: ABC városba jön egy támadás 11:00-ra. Xy játékos indit egy támogatást, amely ugyancsak 11:00-ra ér be. Ilyenkor az érkező védő csapatok is beszállnak a védésbe, vagy nem?
 

DeletedUser10430

Vendég
Szia!
Ez attól függ, melyik csapat indult el előbb A játékos 9:00:00-kor megtámadja b város, a támadás 11:05:55-re érkezik. C játékos 10:00:00-kor elindít egy támogatást 11:05:55-re dobja. Mivel A játékos támadása indult előbb, C játékos támogatását mögé dobja. De, ha a támogatás indult előbb, akkor azt dobja előre.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Mit jelent az, hogy "A falu elérte a napi nyersanyagmennyiség maximumát"? Azt értem, hogy már azért elég sok nyersanyagot fosztottam, de ezt pontosan mennyi nyersanyag sarcolásával érhettem el?
Köszönöm a választ, előre is!
 

DeletedUser10571

Vendég
Szia
Minden falunak van egy maximuma aminél többet naponta nem vihetsz el tőle.Ez függ a falu bővítési szintjétől és a szerver sebességtől.http://prntscr.com/83h8qk ez lenne egy 6-os falu egy 1-es sebességű világban(ha sikerült a link....)
Viszont egy olyan kérdésem lenne, hogy Démokritosz hőst mikortól lehet megszerezni?Mert elég rég volt a tavalyi Halloween és pl Chi vagy Pszi világokban lehetetlen az elérése(nem mintha annyira fontos hősnek tartanám, de mégis...)
Köszönöm
 

DeletedUser10430

Vendég
Most nyílt Omega, nem rég.
2 szerver van nyitva jelenleg, az egyik 2-es, új rendű... a másik 4-es régi.
Pszín magas a szövetségi taglétszám, 250... Omegán alacsony, 75.
2 ellentétes szerver.
5-6 hónap minimum, míg valamelyiken is lesznek csodák..
úgy tippelem, március-április előtt nem lesz új-persze ez függ attól is, hogy Omegán és Pszín mikor lesznek csodák.
Szerintem, ha játszani szeretnél, regisztrálj Omegára, vagy Pszíre...
 

DeletedUser10571

Vendég
Nem lenne rossz egy 1-es sebességű világ
smiley_emoticons_smilenew.gif

Omicron óta nem volt ilyen, és Hyperen nem lehet foglalni...jó lenne
 

DeletedUser10430

Vendég
1-es világ lesz, 500-as szövetségi maxszal, új foglalással, ha tippelnem kellene. én kihagyom, de sok játékos örülne neki.
 

DeletedUser10430

Vendég
Sokkal többet kell a gép előtt lenni, mert 4-esnél jön magától a nyersi, egyesnél meg minimális az alaptermelés.... A falvak is kevesebbet adnak.
Ugyanakkor nagyobb előny a prémium, 24 órás foglalás, ha naponta csak 1-szer lép fel is időben észreveszi a tulaj.
 
Fent