Kérdés

  • Témaindító Korábbi játékos
  • Kezdés ideje

DeletedUser9070

Vendég
Tableten, hacsak nem Microsoft tablet, és nem android, nincs Internet Explorer. Google Chrome, vagy Opera böngészőt merek rá javasolni, de ez függ a tabletben lévő memória mennyiségétől is, mindkettő a Google Play!ből letölthető.

Porphyrion
 

DeletedUser9070

Vendég
Kedves Játékos!

Ez nem adatlopó program, hanem a játék beépített ellenőrző rendszeréhez tartozik. Mindenképpen meg kell adnod a képen látható betűket/számokat, különben a rendszer nem enged más műveletet elvégezni a játékon belül.

Porphyrion
 

DeletedUser

Vendég
Értem.Köszönöm a választ.
Csak megijedtem,mert attól akiket megkérdeztem azok közül még senki nem kapott ilyet!
 

DeletedUser

Vendég
Üdv.
Olvasgattam a Fairplayt.Hát igen valóban nem fer.Viszont az sem fer amin én megyek keresztül, hogy egy 171 tagú több százezer pontal rendelkező szövetség támad egy jelenleg 5 tagú szövetséget akik nem rég kezdték a játékot.És hiába írtam a támadó játékosoknak hogy legyenek szívesek minket békén hagyni és kezdjenek ki hozzájuk illő szövetséggel.A válasz az volt hogy nem érdekli őt/őket neki foglalnia kell erről szól a játék.Namármost én úgy gondolom, hogy ez egy stratégiai játék és ez bár egy stratégia de hol van itt a fairplay?Hogy versenyezhetnék egy több mint 30x taglétszámú szövetséggel?
 

DeletedUser9070

Vendég
Kedves Játékos!

A fair play szabály nem emiatt jött létre. A kis pontszámú játékosokat a nagyobbaktól a morál védi. Azaz, ha rád egy lényegesen nagyobb pontszámú játékos támad, a csapatai egy előre meghatározott képlet alapján (Ennek a képlete az alábbi: [(védő játékos pontszáma/támadó játékos pontszáma)*3+0.3]*100 ) sokkal rosszabbul teljesítenek ellened. (Például, ha a morálja rád valakinek 50%, az olyan, mintha csak a támadói felével harcolna. Ez, kombinálva egy -30%os szerencsével komolyan megnehezíti a nagyobbak dolgát.)
Ez egy hadi-taktikai csapatjáték, azaz nem elvárható a környezetedtől, hogy ne támadjanak meg.
Van békés világunk is, Hyperborea néven, ahol csak szellemvárosokat lehet foglalni, és alapítani, ha esetleg olyan helyre szeretnétek menni, ahol ki tudjátok tanulni a játék fortélyait anélkül, hogy egy rövid játék után el ne foglaljanak benneteket.

Porphyrion
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy a támogató csapatok közül szeretnék visszaküldeni szállítóhajókat, ez lehetséges, vagy ha rányomok a nyílra akkor az összes egységet visszaküldöm??
 

DeletedUser

Vendég
A Hyperborea sem annyira békés már... mostanában napi 2-5-6 támadás ér, lehetetlen fejlődni, szinte nullán vagyok mindig nyersanyagból ... még védekezni sem tudok, hát a fair play az csak szimbolikus marad... :(
 

DeletedUser

Vendég
A fair play tiszta játékot jelent, nem pedig azt, hogy nem támadnak. A hyperborea békés világ ez azt jelenti, hogy elfoglalni nem tudnak, de természetesen támadni igen. Az alapvető célja az ilyen világnak, hogy a játékosok megismerjék játékot, megtanuljanak támadni, védekezni. És itt akkor sincs baj, ha hibáznak, vagy ha az ellenfelek jobbak, mert a városodat nem tudják elfoglalni.

A másik kérdésedre pedig a válasz: a saját városodban lévő támogatásokat csak "egyben" tudod mozgatni, tehát nem tudod csak a szállítókat, vagy az egységek egy részét hazaküldeni. Ha Te támogatod egyik városodból a másikat, akkor a támogató városból tudsz egységeket visszahívni, annyit és olyat amit akarsz. Ebben az esetben 2 nyíl jelenik meg a visszahívás opció alatt, és az alsó nyíl segítségével tudod ezt megtenni.
 

DeletedUser

Vendég
-

Igaz, hogy nem tudnak elfoglalni, csak így elvész a játékkedv. Napi 5 támadás mellett semmi esélye az embernek a fejlesztésekre, egynek jó, pontszerzésre, amíg van védő sereg .... de utána csak elfogynak az alapanyagok.
Meglátjuk, mi lesz. Mindenesetre próbálok megerősödni és ellenállni ... ;)
 

DeletedUser

Vendég
Ez harcos világoknál is így lesz, és igazából ezért szeretjük a játékot, ez adja a savát-borsát. Viszont mondok Neked egy tippet, hogyan tudod leszoktatni a támadóidat arról, hogy célpont légy. Mivel elfoglalni nem tudnak, térj ki a támadásaik elöl. Költsd el a nyersanyagot, és hívd be a miliciát. Így sem nyersanyagot nem zsákmányolnak, sem HP-t nem kapnak. Csak veszteségük lesz, két-három ilyen alkalom után nem fognak többet jönni, elhiheted.
 

Lajos74

Member
Üdv phegyes!
Csatlakozz hozzánk a Lions Gate LLC.-be, és megmutatom mit kell csinálnod ilyenkor. Neked gg senior meg pacsi, rég beszéltünk :D
 

Gitta72

Member
Azért minden trükköt el ne áruljatok :)
Hogy fogunk így farmolni majd másokat? :)
Lajos74.... Nem sűrűn látlak a fórumon :))
 

DeletedUser

Vendég
Ha a supportnak irtam egy fontos észrevételt es 8 nap utan sem erkezik valasz, akkor kihez forduljak? Hol lehet panaszt tenni?
 

DeletedUser

Vendég
Na, vadas, feltetted az 1 milliós kérdést, mert a panaszokat tudtommal pont a szupport-on keresztül lehet eljuttatni, ez olyan kérdés, amire csak ey szupport tag tud választ adni :)
 

Moira

Ex-CM
A kérelem rendszerben kell felkeresni minket. Jellemzően 24 órán belül választ adunk mindenre. Elő szokott fordulni, hogy amennyiben egy konkrét személynek kell válaszolnia egy-egy felvetésre, és az a konkrét személy valamiért nem ér rá, vagy nagyon sok dolga van, mert éppen sok kérelem kerül hozzá, akkor csúszik a válasz, de olyankor is van elsődleges válasz, csak a másodlagos válasz esetén kell várni.
 

DeletedUser9229

Vendég
Üdv.
Lehet, hogy már kivesézett kérdést teszek fel.
Csodáknál a küldött nyersanyag elraktározódik a következő szinthez, vagy elveszik ha tele a raktár, de még nem lett elindítva a követekező szinthez a fejlesztés.
Köszi a választ.
 

DeletedUser

Vendég
Szia Ospangea!

Egészen a 10. szintig elraktározódik, tehát a következő szint annyival többről indul már. Azonban a 9-ről 10-re történő töltés esetén is "túl" lehet tölteni. Ez a nyersanyag el fog veszni.
 

DeletedUser9229

Vendég
Szia Ospangea!

Egészen a 10. szintig elraktározódik, tehát a következő szint annyival többről indul már. Azonban a 9-ről 10-re történő töltés esetén is "túl" lehet tölteni. Ez a nyersanyag el fog veszni.

Köszönöm a segítséget.
 
Fent